PZHGP Oddział Szydłowiec 0183

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PZHGP Oddział Szydłowiec 0183

LOT NR 14 - BRUKSELA - 28.07.2018

Wyniki w kategoriach zostaną opublikowane po ukazaniu się okręgowej listy konkursowej z Brukseli.

Lista oddziałowa

Lista sekcji Szydłowiec Zachód

Lista sekcji Szydłowiec Wschód 

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           HERKA ANDRZEJ            sek  1   -  3 konk.   280.50 pkt.
           LENIART MAT. i MARIOLA   sek  1   -  3 konk.   277.50 pkt.
           WĄS WOJCIECH             sek  1   -  2 konk.   194.00 pkt.
           ROGOZIŃSKI JAROSŁAW      sek  1   -  2 konk.   193.50 pkt.
           TOMCZYK STANISŁAW        sek  2   -  2 konk.   185.00 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           LENIART MAT. i MARIOLA   sek  1   -  5 konk.   457.50 pkt.
           HERKA ANDRZEJ            sek  1   -  5 konk.   453.50 pkt.
           MĄKOLA KRZYSZTOF         sek  2   -  4 konk.   343.50 pkt.
           WĄS WOJCIECH             sek  1   -  2 konk.   194.00 pkt.
           ROGOZIŃSKI JAROSŁAW      sek  1   -  2 konk.   193.50 pkt.


 

Komunikat

Koszowanie na Brukselę w czwartek (26.07) w godz. 7:00-9:30.

 

Spisy gołębi młodych oddajemy w następujących terminach:

- hodowcy lotujący na ESK dostarczają zegary z wprowadzonym spisem w celu wydrukowania i zgrania na kartę pamięci w dn 11.08 (sobota) w godz. 20:00-22:00 (podczas koszowania na lot próbny)

- pozostali hodowcy, tj. odbijający na tradycyjne zegary lub nie odbijający składają spis w dwóch egzemplarzach do v-ce prezesa ds. finansowych kol. Wiesława Mosiołka do dnia 05.08 (niedziela)

 

Loty próbne gołębi młodych:

05.08 (niedziela) - wkładanie w sobotę w godz. 20:00-22:00 - Przysucha - 25 km

12.08 (niedziela) - wkładanie w sobotę w godz. 20:00-22:00 - Opoczno - 40 km

15.08 (środa) - wkładanie we wtorek w godz. 20:00-22:00 - Opoczno - 40 km

 

Loty konkursowe:

19.08 - Piotrków Trybunalski - 80 km 

26.08 - Pabianice - 115 km

02.09 - Wiechucice - 150 km

09.09 - Kalisz - 200 km

16.09 - Jarocin - 245 km

 

LOT NR 13 - ALTLANDSBERG-4 - 22.07.2018

Lista oddziałowa

Lista sekcji Szydłowiec Zachód

Lista sekcji Szydłowiec Wschód 

Lista rejonowa

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           KWIATEK SYLWESTER        sek  2   -  5 konk.   283.92 pkt.
           DWOJAK MICHAŁ            sek  2   -  5 konk.   276.12 pkt.
           BUĆKO TOMASZ             sek  2   -  5 konk.   274.14 pkt.
           PODSIADŁY KONRAD         sek  1   -  5 konk.   263.31 pkt.
           KONIECZNY DARIUSZ        sek  1   -  4 konk.   227.30 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           KWIATEK SYLWESTER        sek  2   -  7 konk.   394.60 pkt.
           DWOJAK MICHAŁ            sek  2   -  7 konk.   389.82 pkt.
           WRÓBLEWSKI MARCIN        sek  2   -  7 konk.   370.60 pkt.
           PODSIADŁY KONRAD         sek  1   -  6 konk.   311.78 pkt.
           MATYSZCZAK MARCIN MIRO   sek  1   -  5 konk.   288.70 pkt.


 

LOT NR 12 - WITTINGEN-2 - 15.07.2018

Lista oddziałowa

Lista sekcji Szydłowiec Zachód

Lista sekcji Szydłowiec Wschód 

Lista rejonowa

Lista okręgowa

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           DWOJAK MICHAŁ            sek  2   -  5 konk.   387.05 pkt.
           MATYSZCZAK MARCIN MIRO   sek  1   -  5 konk.   382.02 pkt.
           LENIART MAT. i MARIOLA   sek  1   -  5 konk.   372.50 pkt.
           ROGOZIŃSKI JAROSŁAW      sek  1   -  5 konk.   366.37 pkt.
           MĘDREK JERZY             sek  2   -  4 konk.   296.10 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           DWOJAK MICHAŁ            sek  2   -  7 konk.   535.36 pkt.
           LENIART MAT. i MARIOLA   sek  1   -  7 konk.   525.68 pkt.
           MATYSZCZAK MARCIN MIRO   sek  1   -  7 konk.   520.62 pkt.
           ROGOZIŃSKI JAROSŁAW      sek  1   -  7 konk.   502.28 pkt.
           KWIATEK SYLWESTER        sek  2   -  5 konk.   359.91 pkt.
 

LOT NR 11 - CZACZ-4 - 08.07.2018

Lista oddziałowa

Lista sekcji Szydłowiec Zachód

Lista sekcji Szydłowiec Wschód 

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           KOBIELA KRYSTIAN         sek  2   -  5 konk.   198.54 pkt.
           BUĆKO TOMASZ             sek  2   -  5 konk.   194.00 pkt.
           DWOJAK MICHAŁ            sek  2   -  5 konk.   193.07 pkt.
           KWIATEK SYLWESTER        sek  2   -  5 konk.   180.47 pkt.
           TOMCZYK GRZEGORZ         sek  2   -  4 konk.   141.65 pkt.


                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           KOBIELA KRYSTIAN         sek  2   -  7 konk.   276.23 pkt.
           DWOJAK MICHAŁ            sek  2   -  7 konk.   275.03 pkt.
           TOMCZYK GRZEGORZ         sek  2   -  7 konk.   274.85 pkt.
           BUĆKO TOMASZ             sek  2   -  7 konk.   273.26 pkt.
           ROGOZIŃSKI JAROSŁAW      sek  1   -  7 konk.   266.55 pkt.


 


Strona 3 z 29

Reklama

Kanał informacyjny

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości