PZHGP Oddział Szydłowiec 0183

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Listy konk.gołębi młodych Rok 2017 LOT NR 4 - BŁASZKI - 10.09.2017 - LISTA ODDZIAŁOWA

LOT NR 4 - BŁASZKI - 10.09.2017 - LISTA ODDZIAŁOWA

Email Drukuj PDF
                                     - 1 -
 
 
 
___
        LISTA KONKURSOWA 04/2017
 
 
                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                              Oddziału SZYDŁOWIEC
 
                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości
___
                 BLASZKI
 
       ---------------------------------------------------------------------
                       LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA POLSKI
 
       Data odbytego lotu                               - 10.09.2017 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 176304 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 18°26'16.0"-51°38'50.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 7:00:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE        
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - SŁONECZNIE        
       Punkty stałe za konkurs                          - 25.00
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 74
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 2644
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 529
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 661
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 9:31:50
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1227.12 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 9:53:59
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 997.57 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.33m.3s.
       Czas przetwarzania lotu : 2017-09-11 / 13:38:36
 
 
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |SZYDŁOWIEC ZACH| 45| 1672|  315| 18.8|
                    |SZYDŁOWIEC WSCH| 29|  972|  214| 22.0|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 74| 2644|  529| 20.0|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
 
         SEKRETARZ                                           PREZES

   10.09.2017.-BLASZKI                  - 2 -
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+--------+------+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|OBRĄCZKA|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|MP-A |PUNKT|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+--------+------+-----+-----+------+
   1 KWIATEK SYLWESTER      2 61-21- 8 -   240075  9:31:50  1227.12   0.38 40.00 25.00 186317
   2 KWIATEK SYLWESTER      2 . 2.  21 S   240023  9:32:09  1224.56   0.76 39.98 24.99 186317
   3 BUĆKO TOMASZ           2 30-11- 5 -   242029  9:33:08  1221.97   1.13 39.97 24.98 187125
   4 BUĆKO TOMASZ           2 . 2.   5 S   242011  9:33:12  1221.44   1.51 39.95 24.97 187125
   5 BUĆKO TOMASZ           2 . 3.  17 S   242037  9:33:16  1220.91   1.89 39.94 24.96 187125
   6 MICHALCZYK MICHAŁ      2 40-19- 5 -   243016  9:37:54  1218.52   2.27 39.92 24.95 192405
   7 TOMCZYK GRZEGORZ       2 53-20- 6 S   225018  9:29:14  1212.85   2.65 39.91 24.94 180997
   8 TOMCZYK GRZEGORZ       2 . 2.  15 -   225040  9:29:17  1212.44   3.03 39.89 24.93 180997
   9 LUDEW DARIUSZ          2 61-16- 6 S   233024  9:33:33  1211.58   3.40 39.88 24.92 186038
  10 DWOJAK MICHAŁ          2 42-17- 8 -   203027  9:29:57  1210.26   3.78 39.86 24.91 181479
  11 DWOJAK MICHAŁ          2 . 2.  12 S   203002  9:30:07  1208.92   4.16 39.85 24.91 181479
  12 DWOJAK MICHAŁ          2 . 3.  13 -   203070  9:30:09  1208.65   4.54 39.83 24.90 181479
  13 DWOJAK MICHAŁ          2 . 4.  27 S   203058  9:30:23  1206.78   4.92 39.82 24.89 181479
  14 MĘDREK JERZY           2 47-10- 1 -   212082  9:30:27  1206.47   5.30 39.80 24.88 181513
  15 TOMCZYK GRZEGORZ       2 . 3.  16 -   225066  9:30:21  1203.84   5.67 39.79 24.87 180997
  16 TOMCZYK GRZEGORZ       2 . 4.  25 -   225062  9:30:26  1203.17   6.05 39.77 24.86 180997
  17 BUĆKO TOMASZ           2 . 4.  80 -   242019  9:35:50  1200.80   6.43 39.76 24.85 187125
  18 MICHALCZYK MICHAŁ      2 . 2.  19 -   243014  9:40:51  1196.18   6.81 39.74 24.84 192405
  19 MICHALCZYK MICHAŁ      2 . 3.  26 S   243017  9:40:53  1195.93   7.19 39.73 24.83 192405
  20 WRÓBLEWSKI MARCIN      2 42-10- 6 -   237012  9:31:13  1193.48   7.56 39.71 24.82 180474
  21 KWIATEK SYLWESTER      2 . 3.  46 S   240059  9:36:08  1193.32   7.94 39.70 24.81 186317
  22 WRÓBLEWSKI MARCIN      2 . 2.  23 -   237010  9:31:16  1193.09   8.32 39.68 24.80 180474
  23 WRÓBLEWSKI MARCIN      2 . 3.  59 S   237063  9:32:08  1186.29   8.70 39.67 24.79 180474
  24 KOPYCKI PAWEL          1 50-14- 4 -   125072  9:23:28  1182.93   9.08 39.65 24.78 169711
  25 TOMCZYK GRZEGORZ       2 . 5.  31 -   225053  9:33:39  1177.98   9.46 39.64 24.77 180997
  26 MICHALCZYK MICHAŁ      2 . 4.  29 -   243018  9:43:33  1176.43   9.83 39.62 24.76 192405
  27 DWOJAK MICHAŁ          2 . 5.  28 S   203046  9:34:42  1173.10  10.21 39.61 24.75 181479
  28 DWOJAK MICHAŁ          2 . 6.  87 S   203038  9:34:44  1172.85  10.59 39.59 24.74 181479
  29 MICHALCZYK MICHAŁ      2 . 5.  30 -   243010  9:44:19  1170.94  10.97 39.58 24.73 192405
  30 MICHALCZYK MICHAŁ      2 . 6.  62 -   243030  9:44:24  1170.35  11.35 39.56 24.73 192405
  31 TOMCZYK GRZEGORZ       2 . 6.  32 S   225001  9:34:41  1170.11  11.72 39.55 24.72 180997
  32 TOMCZYK GRZEGORZ       2 . 7.  33 -   225084  9:34:42  1169.99  12.10 39.53 24.71 180997
  33 TOMCZYK GRZEGORZ       2 . 8.  34 -   225014  9:34:43  1169.86  12.48 39.52 24.70 180997
  34 TOMCZYK GRZEGORZ       2 . 9.  36 -   225083  9:34:45  1169.61  12.86 39.50 24.69 180997
  35 BUĆKO PATRYK           2 27- 4- 3 -   272024  9:40:00  1169.53  13.24 39.48 24.68 187125
  36 TOMCZYK GRZEGORZ       2 .10.  37 -   225032  9:34:46  1169.48  13.62 39.47 24.67 180997
  37 TOMCZYK GRZEGORZ       2 .11.  38 -   225017  9:34:50  1168.98  13.99 39.45 24.66 180997
  38 TOMCZYK GRZEGORZ       2 .12.  48 S   225060  9:34:55  1168.35  14.37 39.44 24.65 180997
  39 LUDEW DARIUSZ          2 . 2.  42 S   233015  9:39:30  1166.38  14.75 39.42 24.64 186038
  40 SZCZEŚNIAK TOMASZ      1 55- 4- 2 -   182009  9:28:33  1166.34  15.13 39.41 24.63 173260
  41 WŁODARCZYK JACEK       1 43- 9- 2 S   145026  9:26:59  1166.27  15.51 39.39 24.62 171422
  42 LUDEW DARIUSZ          2 . 3.  92 -   233014  9:39:37  1165.53  15.89 39.38 24.61 186038
  43 BĘBENEK ROBERT         1 51- 5- 2 -   194049  9:24:41  1164.85  16.26 39.36 24.60 168535
  44 BĘBENEK ROBERT         1 . 2. 268 -   194022  9:24:53  1163.25  16.64 39.35 24.59 168535
  45 KOPYCKI PAWEL          1 . 2.  47 -   125024  9:25:54  1163.20  17.02 39.33 24.58 169711
  46 KWIATEK SYLWESTER      2 . 4.  49 S   240051  9:40:19  1162.18  17.40 39.32 24.57 186317
  47 KOPYCKI PAWEL          1 . 3. 111 S   125006  9:26:04  1161.87  17.78 39.30 24.56 169711
  48 TOMCZYK GRZEGORZ       2 .13. 119 -   225038  9:35:57  1160.61  18.15 39.29 24.55 180997
  49 KWIATEK SYLWESTER      2 . 5.  83 S   240004  9:40:35  1160.25  18.53 39.27 24.55 186317
  50 MĘDREK JERZY           2 . 2. 117 -   212008  9:36:46  1157.85  18.91 39.26 24.54 181513
  51 KĘPCZYŃSKI SŁAWOMIR    2 31- 5- 2 S   235038  9:31:44  1157.74  19.29 39.24 24.53 175668
  52 WŁODARCZYK RAFAŁ       2 55- 8- 3 S   232009  9:36:33  1156.09  19.67 39.23 24.52 180986
  53 STEFAŃSKI MICHAŁ       1 47- 6- 3 -   156125  9:31:43  1154.61  20.05 39.21 24.51 175174
  54 ROGOZIŃSKI MATEUSZ     1 35-13- 8 S   168048  9:27:23  1153.22  20.42 39.20 24.50 169965
  55 MATYSZCZAK MARCIN MIRO 1 29-14- 7 S   197038  9:30:40  1153.16  20.80 39.18 24.49 173742
  56 ROGOZIŃSKI MATEUSZ     1 . 2. 156 -   168016  9:27:25  1152.96  21.18 39.17 24.48 169965
  57 RUSEK JAROSŁAW         1 38- 5- 2 -   157003  9:31:21  1152.81  21.56 39.15 24.47 174477
  58 MATYSZCZAK MARCIN MIRO 1 . 2.  67 S   197025  9:30:50  1151.88  21.94 39.14 24.46 173742
  59 WRÓBLEWSKI MARCIN      2 . 4.  90 S   237035  9:36:48  1150.98  22.31 39.12 24.45 180474
  59 HEBDA ADAM             1 41-12- 4 -   183029  9:31:18  1150.98  22.31 39.12 24.45 174143

   10.09.2017.-BLASZKI                  - 3 -
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+--------+------+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|OBRĄCZKA|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|MP-A |PUNKT|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+--------+------+-----+-----+------+
  61 STOPA JERZY            1 55-16- 5 S   160044  9:31:03  1148.71  23.07 39.09 24.43 173513
  62 MICHALCZYK MICHAŁ      2 . 7.  64 -   243011  9:47:32  1148.46  23.45 39.08 24.42 192405
  63 SZELOCH PIOTR          1 29- 6- 2 -   129039  9:31:40  1148.40  23.83 39.06 24.41 174174
  64 MICHALCZYK MICHAŁ      2 . 8.  94 -   243038  9:47:35  1148.12  24.21 39.05 24.40 192405
  65 KONIECZNY DARIUSZ      1 46-13- 3 -   176057  9:31:18  1147.97  24.58 39.03 24.39 173688
  66 LENIART MAT. i MARIOLA 1 47-17- 7 S   199048  9:32:59  1147.09  24.96 39.02 24.38 175485
  67 MATYSZCZAK MARCIN MIRO 1 . 3.  91 S   197018  9:31:29  1146.94  25.34 39.00 24.38 173742
  68 DYZNER RYSZARD         2 32-12- 8 S   204031  9:34:53  1146.41  25.72 38.98 24.37 177559
  69 SZELOCH PIOTR          1 . 2. 113 -   129040  9:32:02  1145.63  26.10 38.97 24.36 174174
  70 MOLGA MICHAL           1 42-11- 4 -   180007  9:26:57  1144.91  26.48 38.95 24.35 168245
  71 SZYMKIEWICZ PIOTR      1 68-13- 3 -   134087  9:31:03  1144.10  26.85 38.94 24.34 172817
  72 ROGOZIŃSKI JAROSŁAW    1 43-11- 3 -   144064  9:28:34  1144.03  27.23 38.92 24.33 169965
  73 SZYMKIEWICZ PIOTR      1 . 2. 165 -   134083  9:31:05  1143.85  27.61 38.91 24.32 172817
  74 ROGOZIŃSKI JAROSŁAW    1 . 2.  75 -   144006  9:28:38  1143.52  27.99 38.89 24.31 169965
  75 ROGOZIŃSKI JAROSŁAW    1 . 3.  77 S   144043  9:28:42  1143.01  28.37 38.88 24.30 169965
  76 STEFAŃSKI MICHAŁ       1 . 2.  96 S   156013  9:33:16  1142.94  28.74 38.86 24.29 175174
  77 ROGOZIŃSKI JAROSŁAW    1 . 4. 110 -   144012  9:28:44  1142.75  29.12 38.85 24.28 169965
  78 LENIART MAT. i MARIOLA 1 . 2.  99 -   199036  9:33:45  1141.37  29.50 38.83 24.27 175485
  79 KONIECZNY DARIUSZ      1 . 2.  81 -   176023  9:32:11  1141.31  29.88 38.82 24.26 173688
  80 BUĆKO TOMASZ           2 . 5. 109 S   242034  9:43:58  1141.24  30.26 38.80 24.25 187125
  81 KONIECZNY DARIUSZ      1 . 3. 122 S   176002  9:32:12  1141.18  30.64 38.79 24.24 173688
  82 HERKA ARKADIUSZ        1 49- 8- 2 S   120020  9:32:06  1141.09  31.01 38.77 24.23 173560
  83 KWIATEK SYLWESTER      2 . 6. 103 -   240054  9:43:22  1140.48  31.39 38.76 24.22 186317
  84 DZIK K. I D.           1 24- 7- 3 S   150084  9:33:22  1139.72  31.77 38.74 24.21 174795
  85 WESOŁOWSKI ANDRZEJ     1 28- 6- 5 S   122067  9:33:46  1139.50  32.15 38.73 24.20 175217
  86 DZIK K. I D.           1 . 2. 106 -   150022  9:33:27  1139.10  32.53 38.71 24.20 174795
  87 DWOJAK MICHAŁ          2 . 7. 151 -   203017  9:39:23  1138.63  32.90 38.70 24.19 181479
  88 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ       1 59-15- 2 -   104079  9:29:42  1137.70  33.28 38.68 24.18 170313
  89 GALCZYNSKA TERESA      1 47-20- 8 S   155066  9:29:48  1136.94  33.66 38.67 24.17 170313
  90 WRÓBLEWSKI MARCIN      2 . 5. 193 S   237029  9:38:59  1135.18  34.04 38.65 24.16 180474
  91 MATYSZCZAK MARCIN MIRO 1 . 4.  93 S   197001  9:33:08  1134.58  34.42 38.64 24.15 173742
  92 LUDEW DARIUSZ          2 . 4.  95 -   233023  9:44:03  1134.03  34.80 38.62 24.14 186038
  93 MATYSZCZAK MARCIN MIRO 1 . 5. 135 S   197039  9:33:13  1133.96  35.17 38.61 24.13 173742
  94 MICHALCZYK MICHAŁ      2 . 9. 101 S   243036  9:49:41  1133.91  35.55 38.59 24.12 192405
  95 LUDEW DARIUSZ          2 . 5. 192 -   233026  9:44:07  1133.57  35.93 38.58 24.11 186038
  96 STEFAŃSKI MICHAŁ       1 . 3. 194 S   156057  9:34:39  1132.71  36.31 38.56 24.10 175174
  97 TOMCZYK DAMIAN         1 21- 2- 2 S   109014  9:33:26  1132.02  36.69 38.55 24.09 173689
  98 SZCZEŚNIAK TOMASZ      1 . 2. 321 -   182010  9:33:04  1131.93  37.07 38.53 24.08 173260
  99 LENIART MAT. i MARIOLA 1 . 3. 108 -   199054  9:35:02  1131.92  37.44 38.52 24.07 175485
 100 WÓJCIK KAROL           2 35- 9- 2 -   239048  9:39:43  1131.59  37.82 38.50 24.06 180734
 101 MICHALCZYK MICHAŁ      2 .10. 105 -   243015  9:50:09  1130.80  38.20 38.48 24.05 192405
 102 HEBDA ADAM             1 . 2. 112 -   183022  9:34:05  1130.19  38.58 38.47 24.04 174143
 103 KWIATEK SYLWESTER      2 . 7. 107 -   240009  9:44:53  1129.99  38.96 38.45 24.03 186317
 104 WÓJCIK KAROL           2 . 2. 129 -   239010  9:39:57  1129.94  39.33 38.44 24.02 180734
 105 MICHALCZYK MICHAŁ      2 .11. 131 -   243045  9:50:19  1129.69  39.71 38.42 24.02 192405
 106 DZIK K. I D.           1 . 3. 147 -   150065  9:34:44  1129.65  40.09 38.41 24.01 174795
 106 KWIATEK SYLWESTER      2 . 8. 126 -   240077  9:44:56  1129.65  40.09 38.41 24.01 186317
 108 LENIART MAT. i MARIOLA 1 . 4. 201 S   199016  9:35:23  1129.37  40.85 38.38 23.99 175485
 109 BUĆKO TOMASZ           2 . 6. 218 S   242009  9:45:43  1129.19  41.23 38.36 23.98 187125
 110 ROGOZIŃSKI JAROSŁAW    1 . 5. 184 -   144031  9:30:35  1128.71  41.60 38.35 23.97 169965
 111 KOPYCKI PAWEL          1 . 4. 114 S   125025  9:30:23  1128.52  41.98 38.33 23.96 169711
 112 HEBDA ADAM             1 . 3. 173 S   183037  9:34:20  1128.36  42.36 38.32 23.95 174143
 113 SZELOCH PIOTR          1 . 3. 279 S   129030  9:34:40  1126.13  42.74 38.30 23.94 174174
 114 KOPYCKI PAWEL          1 . 5. 115 -   125002  9:30:44  1125.90  43.12 38.29 23.93 169711
 115 KOPYCKI PAWEL          1 . 6. 116 S   125060  9:30:45  1125.78  43.49 38.27 23.92 169711
 116 KOPYCKI PAWEL          1 . 7. 249 -   125007  9:30:46  1125.65  43.87 38.26 23.91 169711
 117 MĘDREK JERZY           2 . 3. 130 -   212011  9:41:18  1125.31  44.25 38.24 23.90 181513
 118 WŁODARCZYK RAFAŁ       2 . 2. 252 S   232016  9:40:50  1125.30  44.63 38.23 23.89 180986
 119 TOMCZYK GRZEGORZ       2 .14. 120 S   225005  9:40:54  1124.90  45.01 38.21 23.88 180997
 120 TOMCZYK GRZEGORZ       2 .15. 121 -   225027  9:40:55  1124.79  45.39 38.20 23.87 180997

   10.09.2017.-BLASZKI                  - 4 -
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+--------+------+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|OBRĄCZKA|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|MP-A |PUNKT|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+--------+------+-----+-----+------+
 120 TOMCZYK GRZEGORZ       2 .16. 200 S   225013  9:40:55  1124.79  45.39 38.20 23.87 180997
 122 KONIECZNY DARIUSZ      1 . 4. 155 -   176039  9:34:26  1124.68  46.14 38.17 23.85 173688
 123 GALCZYNSKA TERESA      1 . 2. 139 -   155040  9:31:26  1124.67  46.52 38.15 23.84 170313
 124 DYZNER RYSZARD         2 . 2. 125 S   204007  9:37:54  1124.50  46.90 38.14 23.84 177559
 125 DYZNER RYSZARD         2 . 3. 143 -   204024  9:37:56  1124.27  47.28 38.12 23.83 177559
 126 KWIATEK SYLWESTER      2 . 9. 127 S   240043  9:46:00  1122.39  47.66 38.11 23.82 186317
 127 KWIATEK SYLWESTER      2 .10. 141 S   240046  9:46:03  1122.05  48.03 38.09 23.81 186317
 128 RYCERSKI PIOTR         1 26- 8- 7 S   171029  9:35:17  1121.96  48.41 38.08 23.80 174221
 129 WÓJCIK KAROL           2 . 3. 172 -   239015  9:41:26  1119.56  48.79 38.06 23.79 180734
 130 MĘDREK JERZY           2 . 4. 134 -   212009  9:42:08  1119.53  49.17 38.05 23.78 181513
 131 MICHALCZYK MICHAŁ      2 .12. 164 -   243042  9:51:54  1119.28  49.55 38.03 23.77 192405
 132 MOSIOŁEK WIESŁAW       1 42-10- 2 -   165056  9:35:57  1119.00  49.92 38.02 23.76 174508
 133 MOSIOŁEK WIESŁAW       1 . 2. 160 -   165011  9:35:59  1118.76  50.30 38.00 23.75 174508
 134 MĘDREK JERZY           2 . 5. 159 -   212069  9:42:18  1118.38  50.68 37.98 23.74 181513
 135 MATYSZCZAK MARCIN MIRO 1 . 6. 238 -   197076  9:35:30  1117.31  51.06 37.97 23.73 173742
 136 WESOŁOWSKI ANDRZEJ     1 . 2. 277 S   122018  9:36:51  1117.10  51.44 37.95 23.72 175217
 137 TARKA DAMIAN           1 60- 4- 1 S   101053  9:30:05  1117.01  51.82 37.94 23.71 167645
 138 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ       1 . 2. 158 -   104047  9:32:34  1116.32  52.19 37.92 23.70 170313
 138 GALCZYNSKA TERESA      1 . 3. 152 S   155025  9:32:34  1116.32  52.19 37.92 23.70 170313
 138 STOPA JERZY            1 . 2. 181 -   160033  9:35:26  1116.32  52.19 37.92 23.70 173513
 141 KWIATEK SYLWESTER      2 .11. 142 -   240013  9:47:01  1115.56  53.33 37.88 23.67 186317
 141 KWIATEK SYLWESTER      2 .12. 145 -   240012  9:47:01  1115.56  53.33 37.88 23.67 186317
 143 DYZNER RYSZARD         2 . 4. 150 -   204054  9:39:14  1115.09  54.08 37.85 23.66 177559
 144 PODSIADŁY KONRAD       1 24- 7- 5 S   152043  9:32:41  1114.70  54.46 37.83 23.65 170196
 145 KWIATEK SYLWESTER      2 .13. 154 -   240048  9:47:09  1114.67  54.84 37.82 23.64 186317
 146 PYTOŃ MARCIN           1 31- 4- 0 -   198009  9:34:57  1114.59  55.22 37.80 23.63 172705
 147 DZIK K. I D.           1 . 4. 313 -   150030  9:36:57  1113.70  55.60 37.79 23.62 174795
 148 MOLGA MICHAL           1 . 2. 170 -   180055  9:31:06  1113.47  55.98 37.77 23.61 168245
 148 KĘPCZYŃSKI SŁAWOMIR    2 . 2. 283 S   235045  9:37:46  1113.47  55.98 37.77 23.61 175668
 150 DYZNER RYSZARD         2 . 5. 210 S   204030  9:39:28  1113.46  56.73 37.74 23.59 177559
 151 DWOJAK MICHAŁ          2 . 8. 177 S   203030  9:43:01  1113.25  57.11 37.73 23.58 181479
 152 GALCZYNSKA TERESA      1 . 4. 167 -   155029  9:33:00  1113.16  57.49 37.71 23.57 170313
 153 SMAL MAŁGORZATA        2 18- 7- 5 S   220003  9:39:19  1112.56  57.87 37.70 23.56 177249
 154 KWIATEK SYLWESTER      2 .14. 185 -   240065  9:47:42  1111.01  58.25 37.68 23.55 186317
 155 KONIECZNY DARIUSZ      1 . 5. 162 S   176003  9:36:33  1109.47  58.62 37.67 23.54 173688
 156 ROGOZIŃSKI MATEUSZ     1 . 3. 157 -   168021  9:33:27  1107.62  59.00 37.65 23.53 169965
 157 ROGOZIŃSKI MATEUSZ     1 . 4. 182 S   168025  9:33:28  1107.50  59.38 37.64 23.52 169965
 158 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ       1 . 3. 256 S   104093  9:33:48  1107.37  59.76 37.62 23.51 170313
 159 MĘDREK JERZY           2 . 6. 233 -   212015  9:44:00  1106.79  60.14 37.61 23.50 181513
 160 MOSIOŁEK WIESŁAW       1 . 3. 214 -   165042  9:37:58  1104.71  60.51 37.59 23.49 174508
 161 PIETRAS KACPER         2 13- 2- 2 S   217021  9:41:13  1104.69  60.89 37.58 23.48 178095
 162 KONIECZNY DARIUSZ      1 . 6. 163 -   176030  9:37:20  1103.95  61.27 37.56 23.48 173688
 163 KONIECZNY DARIUSZ      1 . 7. 215 -   176019  9:37:22  1103.72  61.65 37.55 23.47 173688
 164 MICHALCZYK MICHAŁ      2 .13. 166 S   243040  9:54:23  1103.35  62.03 37.53 23.46 192405
 165 SZYMKIEWICZ PIOTR      1 . 3. 169 -   134100  9:36:39  1103.20  62.41 37.52 23.45 172817
 166 MICHALCZYK MICHAŁ      2 .14. 168 S   243009  9:54:27  1102.92  62.78 37.50 23.44 192405
 167 GALCZYNSKA TERESA      1 . 5. 255 S   155006  9:34:31  1102.23  63.16 37.48 23.43 170313
 168 MICHALCZYK MICHAŁ      2 .15. 229 S   243037  9:54:36  1101.98  63.54 37.47 23.42 192405
 169 SZYMKIEWICZ PIOTR      1 . 4. 174 S   134042  9:36:52  1101.68  63.92 37.45 23.41 172817
 169 MOLGA MICHAL           1 . 3. 171 S   180029  9:32:43  1101.68  63.92 37.45 23.41 168245
 171 MOLGA MICHAL           1 . 4. 297 -   180013  9:32:47  1101.20  64.67 37.42 23.39 168245
 172 WÓJCIK KAROL           2 . 4. 219 S   239047  9:44:08  1101.14  65.05 37.41 23.38 180734
 173 HEBDA ADAM             1 . 4. 179 -   183028  9:38:12  1100.78  65.43 37.39 23.37 174143
 174 SZYMKIEWICZ PIOTR      1 . 5. 175 -   134018  9:37:00  1100.75  65.81 37.38 23.36 172817
 175 SZYMKIEWICZ PIOTR      1 . 6. 189 -   134004  9:37:03  1100.40  66.19 37.36 23.35 172817
 176 PODSIADŁY KONRAD       1 . 2. 178 -   152074  9:34:44  1099.93  66.57 37.35 23.34 170196
 177 DWOJAK MICHAŁ          2 . 9. 227 S   203062  9:45:00  1099.87  66.94 37.33 23.33 181479
 178 PODSIADŁY KONRAD       1 . 3. 180 S   152048  9:34:46  1099.69  67.32 37.32 23.32 170196
 179 HEBDA ADAM             1 . 5. 295 S   183047  9:38:23  1099.50  67.70 37.30 23.31 174143
 180 PODSIADŁY KONRAD       1 . 4. 231 -   152059  9:34:48  1099.46  68.08 37.29 23.30 170196

   10.09.2017.-BLASZKI                  - 5 -
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+--------+------+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|OBRĄCZKA|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|MP-A |PUNKT|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+--------+------+-----+-----+------+
 181 STOPA JERZY            1 . 3. 191 S   160050  9:37:52  1099.11  68.46 37.27 23.30 173513
 182 ROGOZIŃSKI MATEUSZ     1 . 5. 183 S   168023  9:34:41  1098.79  68.84 37.26 23.29 169965
 183 ROGOZIŃSKI MATEUSZ     1 . 6. 186 S   168044  9:34:44  1098.44  69.21 37.24 23.28 169965
 184 ROGOZIŃSKI JAROSŁAW    1 . 6. 188 -   144034  9:34:45  1098.32  69.59 37.23 23.27 169965
 185 KWIATEK SYLWESTER      2 .15. 217 -   240034  9:49:40  1098.14  69.97 37.21 23.26 186317
 186 ROGOZIŃSKI MATEUSZ     1 . 7. 204 -   168031  9:34:47  1098.08  70.35 37.20 23.25 169965
 187 KOWALIK SZYMON         2 51- 7- 3 -   273073  9:44:32  1097.80  70.73 37.18 23.24 180624
 188 ROGOZIŃSKI JAROSŁAW    1 . 7. 335 S   144029  9:34:51  1097.61  71.10 37.17 23.23 169965
 189 SZYMKIEWICZ PIOTR      1 . 7. 240 S   134055  9:37:28  1097.48  71.48 37.15 23.22 172817
 190 WŁODARCZYK JACEK       1 . 2. 226 -   145009  9:36:17  1096.87  71.86 37.14 23.21 171422
 191 STOPA JERZY            1 . 4. 242 S   160036  9:38:19  1095.99  72.24 37.12 23.20 173513
 192 LUDEW DARIUSZ          2 . 6. 196 -   233083  9:49:47  1095.74  72.62 37.11 23.19 186038
 193 WRÓBLEWSKI MARCIN      2 . 6. 195 S   237048  9:44:44  1095.55  73.00 37.09 23.18 180474
 194 STEFAŃSKI MICHAŁ       1 . 4. 300 -   156074  9:39:55  1095.41  73.37 37.08 23.17 175174
 195 WRÓBLEWSKI MARCIN      2 . 7. 270 S   237006  9:44:46  1095.33  73.75 37.06 23.16 180474
 196 LUDEW DARIUSZ          2 . 7. 197 -   233034  9:49:51  1095.31  74.13 37.05 23.15 186038
 197 LUDEW DARIUSZ          2 . 8. 199 S   233072  9:49:55  1094.88  74.51 37.03 23.14 186038
 198 SKOREK T. KRZYSIEK P.  1 45- 5- 0 -   158055  9:40:00  1094.71  74.89 37.02 23.13 175153
 199 LUDEW DARIUSZ          2 . 9. 220 -   233030  9:50:00  1094.34  75.26 37.00 23.13 186038
 200 TOMCZYK GRZEGORZ       2 .17. 243 S   225015  9:45:26  1094.08  75.64 36.98 23.12 180997
 201 LENIART MAT. i MARIOLA 1 . 5. 221 -   199012  9:40:31  1093.25  76.02 36.97 23.11 175485
 202 GOLIŃSKI ANDRZEJ       2 38- 4- 1 S   205038  9:45:24  1090.36  76.40 36.95 23.10 180346
 203 KWIATEK HENRYK         2 28- 4- 1 -   260011  9:50:02  1090.34  76.78 36.94 23.09 185394
 204 ROGOZIŃSKI MATEUSZ     1 . 8. 230 S   168051  9:35:57  1089.87  77.16 36.92 23.08 169965
 205 GOŁDA MARIUSZ          1 25-11- 8 S   138032  9:40:22  1089.80  77.53 36.91 23.07 174767
 206 JARZĄBEK GRZEGORZ      2 37- 5- 1 -   250049  9:53:49  1089.52  77.91 36.89 23.06 189377
 207 RUSEK JAROSŁAW         1 . 2. 209 -   157049  9:40:09  1089.46  78.29 36.88 23.05 174477
 208 RYCERSKI PIOTR         1 . 2. 211 S   171002  9:39:57  1089.22  78.67 36.86 23.04 174221
 209 RUSEK JAROSŁAW         1 . 3. 356 -   157043  9:40:12  1089.12  79.05 36.85 23.03 174477
 210 DYZNER RYSZARD         2 . 6. 280 -   204036  9:43:04  1088.87  79.43 36.83 23.02 177559
 211 RYCERSKI PIOTR         1 . 3. 337 S   171035  9:40:11  1087.64  79.80 36.82 23.01 174221
 212 SMAL MAŁGORZATA        2 . 2. 253 S   220022  9:43:03  1087.08  80.18 36.80 23.00 177249
 213 MATYSEK ANDRZEJ        2 42- 5- 2 S   280058  9:44:37  1086.99  80.56 36.79 22.99 178936
 214 MOSIOŁEK WIESŁAW       1 . 4. 235 -   165034  9:40:37  1086.49  80.94 36.77 22.98 174508
 215 KONIECZNY DARIUSZ      1 . 8. 247 -   176045  9:39:52  1086.46  81.32 36.76 22.97 173688
 216 PYTOŃ MARCIN           1 . 2. 284 -   198048  9:39:02  1085.97  81.69 36.74 22.96 172705
 217 KWIATEK SYLWESTER      2 .16. 298 -   240081  9:51:43  1085.03  82.07 36.73 22.95 186317
 218 BUĆKO TOMASZ           2 . 7. 293 -   242036  9:52:29  1084.89  82.45 36.71 22.95 187125
 219 WÓJCIK KAROL           2 . 5. 265 -   239025  9:46:46  1083.75  82.83 36.70 22.94 180734
 220 LUDEW DARIUSZ          2 .10. 307 -   233044  9:51:40  1083.72  83.21 36.68 22.93 186038
 221 LENIART MAT. i MARIOLA 1 . 6. 223 S   199074  9:41:56  1083.69  83.59 36.67 22.92 175485
 222 TOMCZYK RAFAŁ          2 36- 4- 3 S   247040  9:51:08  1083.38  83.96 36.65 22.91 185403
 223 LENIART MAT. i MARIOLA 1 . 7. 224 -   199058  9:42:01  1083.13  84.34 36.64 22.90 175485
 224 LENIART MAT. i MARIOLA 1 . 8. 225 -   199040  9:42:03  1082.91  84.72 36.62 22.89 175485
 225 LENIART MAT. i MARIOLA 1 . 9. 232 -   199023  9:42:07  1082.46  85.10 36.61 22.88 175485
 226 WŁODARCZYK JACEK       1 . 3. 278 -   145058  9:38:24  1082.21  85.48 36.59 22.87 171422
 227 DWOJAK MICHAŁ          2 .10. 228 S   203044  9:47:44  1081.95  85.85 36.58 22.86 181479
 228 DWOJAK MICHAŁ          2 .11. 250 -   203009  9:47:46  1081.73  86.23 36.56 22.85 181479
 229 MICHALCZYK MICHAŁ      2 .16. 343 -   243046  9:57:56  1081.33  86.61 36.55 22.84 192405
 230 ROGOZIŃSKI MATEUSZ     1 . 9. 324 S   168006  9:37:17  1080.63  86.99 36.53 22.83 169965
 231 PODSIADŁY KONRAD       1 . 5. 340 S   152076  9:37:33  1080.27  87.37 36.52 22.82 170196
 232 LENIART MAT. i MARIOLA 1 .10. 234 S   199015  9:42:32  1079.69  87.75 36.50 22.81 175485
 233 MĘDREK JERZY           2 . 7. 245 S   212070  9:48:08  1079.58  88.12 36.48 22.80 181513
 234 LENIART MAT. i MARIOLA 1 .11. 330 S   199022  9:42:37  1079.13  88.50 36.47 22.79 175485
 235 MOSIOŁEK WIESŁAW       1 . 5. 282 -   165036  9:41:51  1078.21  88.88 36.45 22.78 174508
 236 WĄS WOJCIECH           1 23- 3- 2 -   167026  9:42:54  1077.70  89.26 36.44 22.77 175557
 237 KWIATEK HENRYK         2 . 2. 468 -   260035  9:52:08  1077.04  89.64 36.42 22.77 185394
 238 MATYSZCZAK MARCIN MIRO 1 . 7. 266 S   197083  9:41:20  1076.91  90.02 36.41 22.76 173742
 239 MASIARZ MICHAL         1 57- 5- 0 -   169027  9:36:22  1075.69  90.39 36.39 22.75 168202
 240 SZYMKIEWICZ PIOTR      1 . 8. 263 -   134096  9:40:42  1075.40  90.77 36.38 22.74 172817

   10.09.2017.-BLASZKI                  - 6 -
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+--------+------+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|OBRĄCZKA|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|MP-A |PUNKT|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+--------+------+-----+-----+------+
 241 GOŁDA MARIUSZ          1 . 2. 287 -   138022  9:42:31  1075.38  91.15 36.36 22.73 174767
 242 STOPA JERZY            1 . 5. 371 -   160084  9:41:25  1074.94  91.53 36.35 22.72 173513
 243 TOMCZYK GRZEGORZ       2 .18. 244 -   225094  9:48:23  1074.91  91.91 36.33 22.71 180997
 244 TOMCZYK GRZEGORZ       2 .19. 484 -   225020  9:48:25  1074.70  92.28 36.32 22.70 180997
 245 MĘDREK JERZY           2 . 8. 291 -   212068  9:48:54  1074.68  92.66 36.30 22.69 181513
 246 GWAREK BOGDAN          1 21- 3- 1 S   181027  9:43:36  1073.01  93.04 36.29 22.68 175545
 247 KONIECZNY DARIUSZ      1 . 9. 262 S   176037  9:41:53  1072.92  93.42 36.27 22.67 173688
 248 BUĆKO PATRYK           2 . 2. 288 S   272027  9:54:26  1072.76  93.80 36.26 22.66 187125
 249 KOPYCKI PAWEL          1 . 8. 251 -   125040  9:38:16  1072.31  94.18 36.24 22.65 169711
 250 DWOJAK MICHAŁ          2 .12. 254 -   203022  9:49:16  1072.15  94.55 36.23 22.64 181479
 251 KOPYCKI PAWEL          1 . 9. 473 -   125057  9:38:20  1071.86  94.93 36.21 22.63 169711
 252 WŁODARCZYK RAFAŁ       2 . 3. 264 -   232042  9:48:52  1071.77  95.31 36.20 22.62 180986
 253 SMAL MAŁGORZATA        2 . 3. 281 S   220023  9:45:23  1071.75  95.69 36.18 22.61 177249
 254 DWOJAK MICHAŁ          2 .13. 299 S   203045  9:49:20  1071.73  96.07 36.17 22.60 181479
 255 GALCZYNSKA TERESA      1 . 6. 257 -   155017  9:39:00  1071.15  96.44 36.15 22.59 170313
 255 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ       1 . 4. 259 -   104011  9:39:00  1071.15  96.44 36.15 22.59 170313
 257 GALCZYNSKA TERESA      1 . 7. 258 -   155043  9:39:06  1070.48  97.20 36.12 22.58 170313
 257 GALCZYNSKA TERESA      1 . 8. 260 S   155056  9:39:06  1070.48  97.20 36.12 22.58 170313
 259 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ       1 . 5. 290 -   104087  9:39:08  1070.25  97.96 36.09 22.56 170313
 260 GALCZYNSKA TERESA      1 . 9. 289 -   155007  9:39:09  1070.14  98.34 36.08 22.55 170313
 261 CELI ANDRZEJ           2 41- 6- 2 -   238057  9:50:24  1070.12  98.71 36.06 22.54 182349
 262 KONIECZNY DARIUSZ      1 .10. 345 -   176044  9:42:24  1069.51  99.09 36.05 22.53 173688
 263 SZYMKIEWICZ PIOTR      1 . 9. 286 -   134069  9:41:40  1068.97  99.47 36.03 22.52 172817
 264 WŁODARCZYK RAFAŁ       2 . 4. 306 -   232024  9:49:23  1068.50  99.85 36.02 22.51 180986
 265 WÓJCIK KAROL           2 . 6. 274 -   239050  9:49:13  1068.06 100.23 36.00 22.50 180734
 266 MATYSZCZAK MARCIN MIRO 1 . 8. 318 -   197042  9:42:45  1067.54 100.61 35.98 22.49 173742
 267 MATYSEK ANDRZEJ        2 . 2. 311 -   280002  9:47:47  1066.47 100.98 35.97 22.48 178936
 268 BĘBENEK ROBERT         1 . 3. 329 -   194019  9:38:08  1065.78 101.36 35.95 22.47 168535
 269 ZELAŚKIEWICZ KAZIMIERZ 1 32- 5- 3 S   190013  9:44:25  1064.92 101.74 35.94 22.46 175091
 270 WRÓBLEWSKI MARCIN      2 . 8. 275 -   237049  9:49:29  1064.85 102.12 35.92 22.45 180474
 271 ZELAŚKIEWICZ KAZIMIERZ 1 . 2. 351 S   190001  9:44:29  1064.49 102.50 35.91 22.44 175091
 272 WOZNIAK BOGDAN         1 34- 1- 0 -   170074  9:43:14  1064.39 102.87 35.89 22.43 173744
 273 JARZĄBEK GRZEGORZ      2 . 2. 413 -   250022  9:57:58  1064.12 103.25 35.88 22.42 189377
 274 WÓJCIK KAROL           2 . 7. 389 -   239044  9:49:55  1063.66 103.63 35.86 22.41 180734
 275 WRÓBLEWSKI MARCIN      2 . 9. 338 S   237030  9:49:43  1063.38 104.01 35.85 22.41 180474
 276 HERKA ARKADIUSZ        1 . 2. 301 -   120019  9:43:14  1063.26 104.39 35.83 22.40 173560
 277 WESOŁOWSKI ANDRZEJ     1 . 3. 317 S   122024  9:44:49  1063.10 104.77 35.82 22.39 175217
 278 WŁODARCZYK JACEK       1 . 4. 396 -   145061  9:41:19  1062.64 105.14 35.80 22.38 171422
 279 SZELOCH PIOTR          1 . 4. 524 -   129018  9:44:05  1061.50 105.52 35.79 22.37 174174
 280 DYZNER RYSZARD         2 . 7. 285 S   204055  9:47:18  1061.32 105.90 35.77 22.36 177559
 281 SMAL MAŁGORZATA        2 . 4. 348 -   220008  9:47:01  1061.27 106.28 35.76 22.35 177249
 282 MOSIOŁEK WIESŁAW       1 . 6. 365 -   165038  9:44:27  1061.16 106.66 35.74 22.34 174508
 283 KĘPCZYŃSKI SŁAWOMIR    2 . 3. 442 -   235034  9:45:34  1061.01 107.03 35.73 22.33 175668
 284 PYTOŃ MARCIN           1 . 3. 519 -   198005  9:42:48  1060.84 107.41 35.71 22.32 172705
 285 DYZNER RYSZARD         2 . 8. 320 S   204050  9:47:23  1060.79 107.79 35.70 22.31 177559
 286 SZYMKIEWICZ PIOTR      1 .10. 465 -   134049  9:42:55  1060.77 108.17 35.68 22.30 172817
 287 GOŁDA MARIUSZ          1 . 3. 309 -   138008  9:44:49  1060.37 108.55 35.67 22.29 174767
 288 BUĆKO PATRYK           2 . 3. 423 S   272001  9:56:29  1060.30 108.93 35.65 22.28 187125
 289 GALCZYNSKA TERESA      1 .10. 292 S   155020  9:40:38  1060.26 109.30 35.64 22.27 170313
 290 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ       1 . 6. 296 -   104033  9:40:39  1060.15 109.68 35.62 22.26 170313
 291 MĘDREK JERZY           2 . 9. 425 -   212077  9:51:17  1059.72 110.06 35.61 22.25 181513
 292 GALCZYNSKA TERESA      1 .11. 294 -   155010  9:40:43  1059.71 110.44 35.59 22.24 170313
 293 BUĆKO TOMASZ           2 . 8. 383 -   242005  9:56:35  1059.70 110.82 35.58 22.23 187125
 294 GALCZYNSKA TERESA      1 .12. 303 -   155065  9:40:44  1059.60 111.20 35.56 22.23 170313
 295 HEBDA ADAM             1 . 6. 372 -   183013  9:44:23  1059.37 111.57 35.55 22.22 174143
 296 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ       1 . 7. 304 -   104068  9:40:47  1059.27 111.95 35.53 22.21 170313
 297 MOLGA MICHAL           1 . 5. 302 -   180031  9:38:50  1059.26 112.33 35.52 22.20 168245
 298 KWIATEK SYLWESTER      2 .17. 315 -   240006  9:56:07  1057.92 112.71 35.50 22.19 186317
 299 DWOJAK MICHAŁ          2 .14. 341 -   203039  9:51:35  1057.67 113.09 35.48 22.18 181479
 300 STEFAŃSKI MICHAŁ       1 . 5. 516 -   156072  9:45:43  1057.07 113.46 35.47 22.17 175174

   10.09.2017.-BLASZKI                  - 7 -
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+--------+------+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|OBRĄCZKA|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|MP-A |PUNKT|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+--------+------+-----+-----+------+
 301 HERKA ARKADIUSZ        1 . 3. 305 -   120066  9:44:15  1056.68 113.84 35.45 22.16 173560
 302 MOLGA MICHAL           1 . 6. 326 -   180012  9:39:16  1056.37 114.22 35.44 22.15 168245
 303 GALCZYNSKA TERESA      1 .13. 323 -   155021  9:41:18  1055.88 114.60 35.42 22.14 170313
 304 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ       1 . 8. 382 S   104074  9:41:19  1055.77 114.98 35.41 22.13 170313
 305 HERKA ARKADIUSZ        1 . 4. 366 -   120011  9:44:25  1055.61 115.36 35.39 22.12 173560
 306 WŁODARCZYK RAFAŁ       2 . 5. 378 S   232027  9:51:28  1055.52 115.73 35.38 22.11 180986
 307 LUDEW DARIUSZ          2 .11. 308 -   233086  9:56:20  1055.04 116.11 35.36 22.10 186038
 308 LUDEW DARIUSZ          2 .12. 334 -   233028  9:56:24  1054.64 116.49 35.35 22.09 186038
 309 GOŁDA MARIUSZ          1 . 4. 322 -   138033  9:45:50  1053.87 116.87 35.33 22.08 174767
 310 TOMCZYK STANISŁAW      2 28- 2- 1 S   227026  9:54:31  1053.41 117.25 35.32 22.07 183838
 311 MATYSEK ANDRZEJ        2 . 3. 430 S   280052  9:49:53  1053.29 117.62 35.30 22.06 178936
 312 TOMCZYK LESZEK         2 23- 1- 1 S   277014  9:52:19  1053.13 118.00 35.29 22.05 181472
 313 DZIK K. I D.           1 . 5. 358 -   150061  9:46:03  1052.67 118.38 35.27 22.05 174795
 314 SKOREK T. KRZYSIEK P.  1 . 2. 347 -   158038  9:46:24  1052.60 118.76 35.26 22.04 175153
 315 KWIATEK SYLWESTER      2 .18. 475 S   240005  9:57:06  1052.04 119.14 35.24 22.03 186317
 316 WANAT WIESŁAW          1 22- 2- 2 S   173010  9:45:49  1051.66 119.52 35.23 22.02 174383
 317 WESOŁOWSKI ANDRZEJ     1 . 4. 362 -   122026  9:46:39  1051.41 119.89 35.21 22.01 175217
 318 MATYSZCZAK MARCIN MIRO 1 . 9. 319 -   197010  9:45:17  1051.18 120.27 35.20 22.00 173742
 319 MATYSZCZAK MARCIN MIRO 1 .10. 342 -   197027  9:45:21  1050.75 120.65 35.18 21.99 173742
 320 DYZNER RYSZARD         2 . 9. 377 S   204032  9:49:00  1050.65 121.03 35.17 21.98 177559
 321 SZCZEŚNIAK TOMASZ      1 . 3. 507 S   182141  9:44:55  1050.59 121.41 35.15 21.97 173260
 322 GOŁDA MARIUSZ          1 . 5. 360 S   138016  9:46:22  1050.49 121.79 35.14 21.96 174767
 323 GALCZYNSKA TERESA      1 .14. 325 S   155019  9:42:11  1050.13 122.16 35.12 21.95 170313
 324 ROGOZIŃSKI MATEUSZ     1 .10. 339 -   168040  9:41:53  1049.92 122.54 35.11 21.94 169965
 325 GALCZYNSKA TERESA      1 .15. 381 S   155068  9:42:13  1049.91 122.92 35.09 21.93 170313
 326 MOLGA MICHAL           1 . 7. 350 -   180009  9:40:15  1049.89 123.30 35.08 21.92 168245
 327 MASIARZ DOROTA         1 44- 6- 2 -   111024  9:40:14  1049.73 123.68 35.06 21.91 168202
 328 HERKA ANDRZEJ          1 46- 5- 2 S   154023  9:45:09  1049.54 124.05 35.05 21.90 173332
 329 BĘBENEK ROBERT         1 . 4. 333 S   194059  9:40:36  1049.41 124.43 35.03 21.89 168535
 330 LENIART MAT. i MARIOLA 1 .12. 424 -   199075  9:47:15  1049.24 124.81 35.02 21.88 175485
 331 KOWALIK SZYMON         2 . 2. 353 S   273082  9:52:10  1049.12 125.19 35.00 21.88 180624
 332 MASIARZ MICHAL         1 . 2. 354 -   169003  9:40:25  1048.53 125.57 34.98 21.87 168202
 333 BĘBENEK ROBERT         1 . 5.---- S   194013  9:40:46  1048.32 125.95 34.97 21.86 168535
 334 LUDEW DARIUSZ          2 .13. 336 S   233038  9:57:31  1048.00 126.32 34.95 21.85 186038
 335 ROGOZIŃSKI JAROSŁAW    1 . 8. 370 -   144058  9:42:13  1047.77 126.70 34.94 21.84 169965
 336 LUDEW DARIUSZ          2 .14. 369 S   233006  9:57:34  1047.71 127.08 34.92 21.83 186038
 337 RYCERSKI PIOTR         1 . 4. 428 S   171027  9:46:25  1046.90 127.46 34.91 21.82 174221
 338 WRÓBLEWSKI MARCIN      2 .10.---- -   237044  9:52:37  1045.52 127.84 34.89 21.81 180474
 339 ROGOZIŃSKI MATEUSZ     1 .11. 439 -   168010  9:42:37  1045.19 128.21 34.88 21.80 169965
 340 PODSIADŁY KONRAD       1 . 6. 450 S   152058  9:43:00  1044.15 128.59 34.86 21.79 170196
 341 DWOJAK MICHAŁ          2 .15. 344 -   203023  9:53:50  1043.98 128.97 34.85 21.78 181479
 342 MATYSZCZAK MARCIN MIRO 1 .11. 386 S   197059  9:46:26  1043.91 129.35 34.83 21.77 173742
 343 MICHALCZYK MICHAŁ      2 .17. 408 -   243020 10:04:24  1043.41 129.73 34.82 21.76 192405
 344 DWOJAK MICHAŁ          2 .16. 409 -   203019  9:53:57  1043.28 130.11 34.80 21.75 181479
 345 KONIECZNY DARIUSZ      1 .11. 448 -   176012  9:46:32  1042.96 130.48 34.79 21.74 173688
 346 TOMCZYK DAMIAN         1 . 2.---- S   109054  9:46:34  1042.76 130.86 34.77 21.73 173689
 347 SKOREK T. KRZYSIEK P.  1 . 3. 349 -   158056  9:47:59  1042.68 131.24 34.76 21.72 175153
 348 SMAL MAŁGORZATA        2 . 5. 374 -   220026  9:50:03  1042.33 131.62 34.74 21.71 177249
 349 SKOREK T. KRZYSIEK P.  1 . 4. 495 -   158081  9:48:13  1041.23 132.00 34.73 21.70 175153
 350 MOLGA MICHAL           1 . 8. 447 -   180046  9:41:38  1040.91 132.38 34.71 21.70 168245
 351 ZELAŚKIEWICZ KAZIMIERZ 1 . 3. 367 -   190058  9:48:15  1040.66 132.75 34.70 21.69 175091
 352 MASIARZ DOROTA         1 . 2. 359 S   111005  9:41:41  1040.32 133.13 34.68 21.68 168202
 353 KOWALIK SZYMON         2 . 3. 434 -   273014  9:53:40  1040.06 133.51 34.67 21.67 180624
 354 MASIARZ MICHAL         1 . 3. 363 -   169024  9:41:44  1040.00 133.89 34.65 21.66 168202
 355 POWIDEŁ ANDRZEJ        1 40- 4- 3 -   107059  9:46:56  1039.63 134.27 34.64 21.65 173549
 356 RUSEK JAROSŁAW         1 . 4. 357 S   157023  9:47:50  1039.59 134.64 34.62 21.64 174477
 357 RUSEK JAROSŁAW         1 . 5.---- S   157022  9:47:51  1039.48 135.02 34.61 21.63 174477
 358 DZIK K. I D.           1 . 6. 492 S   150069  9:48:12  1039.21 135.40 34.59 21.62 174795
 359 MASIARZ DOROTA         1 . 3. 364 -   111009  9:41:52  1039.14 135.78 34.58 21.61 168202
 360 GOŁDA MARIUSZ          1 . 6. 402 S   138005  9:48:12  1039.04 136.16 34.56 21.60 174767

   10.09.2017.-BLASZKI                  - 8 -
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+--------+------+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|OBRĄCZKA|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|MP-A |PUNKT|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+--------+------+-----+-----+------+
 361 POWIDEŁ ANDRZEJ        1 . 2. 392 S   107019  9:47:02  1039.01 136.54 34.55 21.59 173549
 362 WESOŁOWSKI ANDRZEJ     1 . 5. 510 S   122075  9:48:40  1038.84 136.91 34.53 21.58 175217
 363 MASIARZ MICHAL         1 . 4. 494 -   169050  9:41:56  1038.71 137.29 34.52 21.57 168202
 364 MASIARZ DOROTA         1 . 4. 398 S   111004  9:41:59  1038.39 137.67 34.50 21.56 168202
 365 MOSIOŁEK WIESŁAW       1 . 7. 482 -   165054  9:48:06  1038.12 138.05 34.48 21.55 174508
 366 HERKA ARKADIUSZ        1 . 5. 431 S   120075  9:47:12  1038.04 138.43 34.47 21.54 173560
 367 ZELAŚKIEWICZ KAZIMIERZ 1 . 4. 508 S   190009  9:48:44  1037.68 138.80 34.45 21.53 175091
 368 HERKA ANDRZEJ          1 . 2. 451 -   154093  9:47:03  1037.61 139.18 34.44 21.52 173332
 369 LUDEW DARIUSZ          2 .15. 433 -   233053  9:59:23  1037.10 139.56 34.42 21.52 186038
 370 ROGOZIŃSKI JAROSŁAW    1 . 9. 469 S   144051  9:43:56  1036.79 139.94 34.41 21.51 169965
 371 STOPA JERZY            1 . 6. 375 -   160020  9:47:22  1036.72 140.32 34.39 21.50 173513
 372 HEBDA ADAM             1 . 7. 373 -   183019  9:48:00  1036.57 140.70 34.38 21.49 174143
 372 HEBDA ADAM             1 . 8. 376 S   183005  9:48:00  1036.57 140.70 34.38 21.49 174143
 374 SMAL MAŁGORZATA        2 . 6. 487 S   220020  9:51:00  1036.54 141.45 34.35 21.47 177249
 375 STOPA JERZY            1 . 7. 410 S   160067  9:47:26  1036.31 141.83 34.33 21.46 173513
 376 HEBDA ADAM             1 . 9. 417 -   183024  9:48:04  1036.15 142.21 34.32 21.45 174143
 377 DYZNER RYSZARD         2 .10. 437 S   204045  9:51:24  1035.93 142.59 34.30 21.44 177559
 378 WŁODARCZYK RAFAŁ       2 . 6. 441 -   232025  9:54:50  1035.19 142.97 34.29 21.43 180986
 379 CELI ANDRZEJ           2 . 2. 380 S   238055  9:56:15  1034.60 143.34 34.27 21.42 182349
 380 CELI ANDRZEJ           2 . 3. 393 -   238019  9:56:17  1034.41 143.72 34.26 21.41 182349
 381 GALCZYNSKA TERESA      1 .16. 391 -   155012  9:44:46  1033.66 144.10 34.24 21.40 170313
 381 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ       1 . 9. 385 -   104081  9:44:46  1033.66 144.10 34.24 21.40 170313
 383 BUĆKO TOMASZ           2 . 9. 421 -   242018 10:01:02  1033.65 144.86 34.21 21.38 187125
 384 TOMCZYK RAFAŁ          2 . 2. 400 -   247022  9:59:23  1033.56 145.23 34.20 21.37 185403
 385 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ       1 .10. 388 -   104077  9:44:48  1033.45 145.61 34.18 21.36 170313
 386 MATYSZCZAK MARCIN MIRO 1 .12. 406 -   197044  9:48:10  1033.15 145.99 34.17 21.35 173742
 387 SOLECKI MARIUSZ        1 32- 2- 0 -   142086  9:47:50  1033.01 146.37 34.15 21.34 173373
 388 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ       1 .11. 405 -   104004  9:44:53  1032.93 146.75 34.14 21.34 170313
 389 WÓJCIK KAROL           2 . 8. 390 -   239034  9:54:59  1032.86 147.13 34.12 21.33 180734
 390 WÓJCIK KAROL           2 . 9.---- S   239017  9:55:01  1032.67 147.50 34.11 21.32 180734
 391 GALCZYNSKA TERESA      1 .17. 403 S   155052  9:44:56  1032.62 147.88 34.09 21.31 170313
 392 POWIDEŁ ANDRZEJ        1 . 3. 449 S   107071  9:48:07  1032.31 148.26 34.08 21.30 173549
 393 CELI ANDRZEJ           2 . 4. 394 S   238052  9:56:41  1032.07 148.64 34.06 21.29 182349
 394 CELI ANDRZEJ           2 . 5. 466 -   238009  9:56:43  1031.87 149.02 34.05 21.28 182349
 395 WANAT WIESŁAW          1 . 2.---- S   173011  9:49:03  1031.55 149.39 34.03 21.27 174383
 396 WŁODARCZYK JACEK       1 . 5. 397 -   145021  9:46:15  1031.11 149.77 34.02 21.26 171422
 396 WŁODARCZYK JACEK       1 . 6. 436 S   145052  9:46:15  1031.11 149.77 34.02 21.26 171422
 398 MASIARZ DOROTA         1 . 5. 444 -   111018  9:43:10  1030.86 150.53 33.98 21.24 168202
 399 WĄS WOJCIECH           1 . 2. 440 S   167034  9:50:22  1030.47 150.91 33.97 21.23 175557
 400 TOMCZYK RAFAŁ          2 . 3. 404 S   247020  9:59:57  1030.30 151.29 33.95 21.22 185403
 401 KAMINSKI RADOSLAW      1 21- 2- 1 S   175030  9:47:20  1029.54 151.66 33.94 21.21 172277
 402 GOŁDA MARIUSZ          1 . 7. 443 S   138017  9:49:58  1028.24 152.04 33.92 21.20 174767
 403 GALCZYNSKA TERESA      1 .18. 490 -   155063  9:45:44  1027.63 152.42 33.91 21.19 170313
 404 TOMCZYK RAFAŁ          2 . 4.---- S   247014 10:00:32  1026.97 152.80 33.89 21.18 185403
 405 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ       1 .12. 414 -   104067  9:45:51  1026.91 153.18 33.88 21.17 170313
 406 MATYSZCZAK MARCIN MIRO 1 .13. 407 -   197057  9:49:23  1025.73 153.56 33.86 21.16 173742
 407 MATYSZCZAK MARCIN MIRO 1 .14.---- -   197085  9:49:25  1025.53 153.93 33.85 21.16 173742
 408 MICHALCZYK MICHAŁ      2 .18. 411 -   243047 10:07:37  1025.52 154.31 33.83 21.15 192405
 409 DWOJAK MICHAŁ          2 .17.---- S   203060  9:56:59  1025.40 154.69 33.82 21.14 181479
 410 STOPA JERZY            1 . 8. 416 -   160079  9:49:16  1025.09 155.07 33.80 21.13 173513
 411 MICHALCZYK MICHAŁ      2 .19.---- -   243026 10:07:43  1024.98 155.45 33.79 21.12 192405
 412 TARKA DAMIAN           1 . 2. 457 -   101064  9:43:35  1024.83 155.82 33.77 21.11 167645
 413 JARZĄBEK GRZEGORZ      2 . 3. 415 -   250011 10:04:49  1024.68 156.20 33.76 21.10 189377
 414 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ       1 .13. 470 -   104051  9:46:13  1024.64 156.58 33.74 21.09 170313
 415 JARZĄBEK GRZEGORZ      2 . 4. 493 -   250001 10:04:52  1024.40 156.96 33.73 21.08 189377
 416 STOPA JERZY            1 . 9. 418 -   160042  9:49:23  1024.38 157.34 33.71 21.07 173513
 417 HEBDA ADAM             1 .10. 420 S   183030  9:50:00  1024.37 157.72 33.70 21.06 174143
 418 STOPA JERZY            1 .10. 471 -   160014  9:49:26  1024.08 158.09 33.68 21.05 173513
 419 GOLIŃSKI ANDRZEJ       2 . 2. 429 -   205040  9:56:07  1024.01 158.47 33.67 21.04 180346
 420 HEBDA ADAM             1 .11. 422 -   183059  9:50:06  1023.77 158.85 33.65 21.03 174143

   10.09.2017.-BLASZKI                  - 9 -
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+--------+------+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|OBRĄCZKA|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|MP-A |PUNKT|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+--------+------+-----+-----+------+
 421 BUĆKO TOMASZ           2 .10. 438 -   242049 10:02:47  1023.75 159.23 33.64 21.02 187125
 422 HEBDA ADAM             1 .12.---- -   183060  9:50:07  1023.67 159.61 33.62 21.01 174143
 423 BUĆKO PATRYK           2 . 4.---- S   272036 10:02:48  1023.66 159.98 33.61 21.00 187125
 424 LENIART MAT. i MARIOLA 1 .13. 426 -   199020  9:51:26  1023.63 160.36 33.59 20.99 175485
 425 MĘDREK JERZY           2 .10.---- -   212030  9:57:25  1023.09 160.74 33.58 20.98 181513
 426 LENIART MAT. i MARIOLA 1 .14. 427 S   199034  9:51:33  1022.94 161.12 33.56 20.98 175485
 427 LENIART MAT. i MARIOLA 1 .15. 515 S   199035  9:51:38  1022.44 161.50 33.55 20.97 175485
 428 RYCERSKI PIOTR         1 . 5. 432 S   171041  9:50:27  1022.12 161.88 33.53 20.96 174221
 429 GOLIŃSKI ANDRZEJ       2 . 3. 489 -   205061  9:56:27  1022.08 162.25 33.52 20.95 180346
 430 MATYSEK ANDRZEJ        2 . 4. 500 -   280084  9:55:05  1022.01 162.63 33.50 20.94 178936
 431 HERKA ARKADIUSZ        1 . 6. 527 -   120037  9:49:52  1021.74 163.01 33.48 20.93 173560
 432 RYCERSKI PIOTR         1 . 6. 491 S   171044  9:50:32  1021.62 163.39 33.47 20.92 174221
 433 LUDEW DARIUSZ          2 .16.---- S   233085 10:02:09  1021.35 163.77 33.45 20.91 186038
 434 KOWALIK SZYMON         2 . 4. 455 S   273135  9:56:55  1020.96 164.15 33.44 20.90 180624
 435 KAMINSKI RADOSLAW      1 . 2.---- -   175003  9:48:45  1020.90 164.52 33.42 20.89 172277
 436 WŁODARCZYK JACEK       1 . 7. 445 -   145084  9:47:56  1020.77 164.90 33.41 20.88 171422
 437 DYZNER RYSZARD         2 .11. 446 S   204018  9:53:59  1020.55 165.28 33.39 20.87 177559
 438 BUĆKO TOMASZ           2 .11.---- S   242012 10:03:26  1020.13 165.66 33.38 20.86 187125
 439 ROGOZIŃSKI MATEUSZ     1 .12. 503 S   168035  9:46:39  1019.89 166.04 33.36 20.85 169965
 440 WĄS WOJCIECH           1 . 3.---- S   167023  9:52:09  1019.79 166.41 33.35 20.84 175557
 441 WŁODARCZYK RAFAŁ       2 . 7. 453 -   232040  9:57:31  1019.54 166.79 33.33 20.83 180986
 442 KĘPCZYŃSKI SŁAWOMIR    2 . 4. 485 -   235042  9:52:31  1018.27 167.17 33.32 20.82 175668
 443 GOŁDA MARIUSZ          1 . 8. 454 S   138010  9:51:38  1018.26 167.55 33.30 20.81 174767
 444 MASIARZ DOROTA         1 . 6.---- -   111034  9:45:17  1017.66 167.93 33.29 20.80 168202
 445 WŁODARCZYK JACEK       1 . 8. 461 -   145074  9:48:30  1017.34 168.31 33.27 20.80 171422
 446 DYZNER RYSZARD         2 .12.---- -   204037  9:54:36  1016.95 168.68 33.26 20.79 177559
 447 MOLGA MICHAL           1 . 9. 467 S   180015  9:45:27  1016.89 169.06 33.24 20.78 168245
 448 KONIECZNY DARIUSZ      1 .12. 464 -   176034  9:50:57  1016.02 169.44 33.23 20.77 173688
 449 POWIDEŁ ANDRZEJ        1 . 4.---- S   107030  9:50:49  1016.00 169.82 33.21 20.76 173549
 450 PODSIADŁY KONRAD       1 . 7.---- S   152040  9:47:31  1015.99 170.20 33.20 20.75 170196
 451 HERKA ANDRZEJ          1 . 3. 452 -   154063  9:50:37  1015.92 170.57 33.18 20.74 173332
 452 HERKA ANDRZEJ          1 . 4. 509 -   154070  9:50:42  1015.42 170.95 33.17 20.73 173332
 453 WŁODARCZYK RAFAŁ       2 . 8.---- -   232056  9:58:18  1015.06 171.33 33.15 20.72 180986
 454 GOŁDA MARIUSZ          1 . 9. 459 S   138009  9:52:15  1014.61 171.71 33.14 20.71 174767
 455 KOWALIK SZYMON         2 . 5. 499 S   273046  9:58:04  1014.36 172.09 33.12 20.70 180624
 456 TOMCZYK STANISŁAW      2 . 2.---- -   227010 10:01:19  1013.91 172.47 33.11 20.69 183838
 457 TARKA DAMIAN           1 . 3. 523 -   101012  9:45:26  1013.37 172.84 33.09 20.68 167645
 458 KWIECIEŃ MICHAŁ        2 29- 3- 3 S   261008  9:55:30  1013.36 173.22 33.08 20.67 177845
 459 GOŁDA MARIUSZ          1 .10. 513 S   138003  9:52:33  1012.85 173.60 33.06 20.66 174767
 460 KWIECIEŃ MICHAŁ        2 . 2. 505 S   261019  9:55:36  1012.79 173.98 33.05 20.65 177845
 461 WŁODARCZYK JACEK       1 . 9.---- -   145034  9:49:17  1012.63 174.36 33.03 20.64 171422
 462 GWAREK BOGDAN          1 . 2. 463 -   181006  9:53:22  1012.57 174.74 33.02 20.63 175545
 463 GWAREK BOGDAN          1 . 3.---- -   181004  9:53:23  1012.47 175.11 33.00 20.63 175545
 464 KONIECZNY DARIUSZ      1 .13.---- -   176005  9:51:33  1012.46 175.49 32.98 20.62 173688
 465 SZYMKIEWICZ PIOTR      1 .11. 497 S   134056  9:50:44  1012.20 175.87 32.97 20.61 172817
 466 CELI ANDRZEJ           2 . 6.---- -   238071 10:00:13  1011.83 176.25 32.95 20.60 182349
 467 MOLGA MICHAL           1 .10. 488 S   180047  9:46:20  1011.49 176.63 32.94 20.59 168245
 468 KWIATEK HENRYK         2 . 3. 517 -   260050 10:03:20  1011.24 177.00 32.92 20.58 185394
 469 ROGOZIŃSKI JAROSŁAW    1 .10. 486 -   144056  9:48:06  1011.09 177.38 32.91 20.57 169965
 470 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ       1 .14. 511 -   104025  9:48:28  1010.96 177.76 32.89 20.56 170313
 471 STOPA JERZY            1 .11. 472 -   160029  9:51:40  1010.76 178.14 32.88 20.55 173513
 472 STOPA JERZY            1 .12. 478 S   160048  9:51:42  1010.56 178.52 32.86 20.54 173513
 473 KOPYCKI PAWEL          1 .10. 474 -   125065  9:48:00  1010.18 178.90 32.85 20.53 169711
 474 KOPYCKI PAWEL          1 .11. 477 S   125016  9:48:04  1009.78 179.27 32.83 20.52 169711
 475 KWIATEK SYLWESTER      2 .19. 476 -   240044 10:04:32  1009.67 179.65 32.82 20.51 186317
 476 KWIATEK SYLWESTER      2 .20. 514 S   240067 10:04:34  1009.48 180.03 32.80 20.50 186317
 477 KOPYCKI PAWEL          1 .12. 479 -   125070  9:48:11  1009.08 180.41 32.79 20.49 169711
 478 STOPA JERZY            1 .13. 502 -   160007  9:52:00  1008.80 180.79 32.77 20.48 173513
 479 KOPYCKI PAWEL          1 .13. 521 -   125011  9:48:20  1008.18 181.16 32.76 20.47 169711
 480 MIKULSKI TADEUSZ       1 15- 1- 1 S   148013  9:52:21  1008.05 181.54 32.74 20.46 173737

   10.09.2017.-BLASZKI                  - 10 -
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+--------+------+-----+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|OBRĄCZKA|T PRZYL.|V/Tskor.|COEFIC|MP-A |PUNKT|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+--------+--------+--------+------+-----+-----+------+
 481 PIETRAS KACPER         2 . 2.---- S   217018  9:56:41  1007.99 181.92 32.73 20.45 178095
 482 MOSIOŁEK WIESŁAW       1 . 8. 483 S   165015  9:53:10  1007.75 182.30 32.71 20.45 174508
 483 MOSIOŁEK WIESŁAW       1 . 9. 518 S   165020  9:53:13  1007.46 182.68 32.70 20.44 174508
 484 TOMCZYK GRZEGORZ       2 .20.---- -   225022  9:59:42  1007.22 183.06 32.68 20.43 180997
 485 KĘPCZYŃSKI SŁAWOMIR    2 . 5.---- -   235005  9:54:28  1006.89 183.43 32.67 20.42 175668
 486 ROGOZIŃSKI JAROSŁAW    1 .11.---- -   144078  9:48:55  1006.21 183.81 32.65 20.41 169965
 487 SMAL MAŁGORZATA        2 . 7.---- S   220025  9:56:11  1006.05 184.19 32.64 20.40 177249
 488 MOLGA MICHAL           1 .11.---- S   180035  9:47:16  1005.85 184.57 32.62 20.39 168245
 489 GOLIŃSKI ANDRZEJ       2 . 4.---- -   205049  9:59:18  1005.83 184.95 32.61 20.38 180346
 490 GALCZYNSKA TERESA      1 .19. 512 -   155085  9:49:20  1005.79 185.33 32.59 20.37 170313
 491 RYCERSKI PIOTR         1 . 7. 525 -   171019  9:53:15  1005.60 185.70 32.58 20.36 174221
 492 DZIK K. I D.           1 . 7.---- S   150051  9:53:53  1005.24 186.08 32.56 20.35 174795
 493 JARZĄBEK GRZEGORZ      2 . 5.---- S   250071 10:08:24  1005.19 186.46 32.55 20.34 189377
 494 MASIARZ MICHAL         1 . 5.---- -   169054  9:47:21  1005.09 186.84 32.53 20.33 168202
 494 SKOREK T. KRZYSIEK P.  1 . 5.---- -   158002  9:54:16  1005.09 186.84 32.53 20.33 175153
 496 SOLECKI MARIUSZ        1 . 2.---- -   142072  9:52:36  1004.48 187.59 32.50 20.31 173373
 497 SZYMKIEWICZ PIOTR      1 .12. 498 -   134047  9:52:04  1004.36 187.97 32.48 20.30 172817
 498 SZYMKIEWICZ PIOTR      1 .13.---- -   134053  9:52:06  1004.17 188.35 32.47 20.29 172817
 499 KOWALIK SZYMON         2 . 6. 501 -   273058  9:59:55  1003.93 188.73 32.45 20.28 180624
 500 MATYSEK ANDRZEJ        2 . 5.---- -   280022  9:58:17  1003.66 189.11 32.44 20.27 178936
 501 KOWALIK SZYMON         2 . 7.---- -   273066  9:59:59  1003.56 189.49 32.42 20.27 180624
 502 STOPA JERZY            1 .14. 504 -   160052  9:52:59  1003.06 189.86 32.41 20.26 173513
 503 ROGOZIŃSKI MATEUSZ     1 .13.---- S   168036  9:49:29  1002.84 190.24 32.39 20.25 169965
 504 STOPA JERZY            1 .15. 506 -   160001  9:53:03  1002.68 190.62 32.38 20.24 173513
 505 KWIECIEŃ MICHAŁ        2 . 3.---- S   261011  9:57:23  1002.60 191.00 32.36 20.23 177845
 506 STOPA JERZY            1 .16.---- -   160059  9:53:04  1002.58 191.38 32.35 20.22 173513
 507 SZCZEŚNIAK TOMASZ      1 . 4.---- S   182107  9:52:51  1002.37 191.75 32.33 20.21 173260
 508 ZELAŚKIEWICZ KAZIMIERZ 1 . 5.---- -   190037  9:54:44  1002.05 192.13 32.32 20.20 175091
 509 HERKA ANDRZEJ          1 . 5.---- S   154046  9:52:59  1002.02 192.51 32.30 20.19 173332
 510 WESOŁOWSKI ANDRZEJ     1 . 6.---- S   122054  9:54:52  1002.00 192.89 32.29 20.18 175217
 511 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ       1 .15.---- -   104028  9:50:02  1001.65 193.27 32.27 20.17 170313
 512 GALCZYNSKA TERESA      1 .20.---- S   155051  9:50:05  1001.35 193.65 32.26 20.16 170313
 513 GOŁDA MARIUSZ          1 .11.---- S   138023  9:54:33  1001.24 194.02 32.24 20.15 174767
 514 KWIATEK SYLWESTER      2 .21.---- -   240011 10:06:11  1000.72 194.40 32.23 20.14 186317
 515 LENIART MAT. i MARIOLA 1 .16. 522 -   199064  9:55:22  1000.68 194.78 32.21 20.13 175485
 516 STEFAŃSKI MICHAŁ       1 . 6.---- S   156065  9:55:07  1000.33 195.16 32.20 20.12 175174
 517 KWIATEK HENRYK         2 . 4.---- S   260057 10:05:29   999.52 195.54 32.18 20.11 185394
 518 MOSIOŁEK WIESŁAW       1 .10.---- -   165077  9:54:36   999.47 195.92 32.17 20.10 174508
 519 PYTOŃ MARCIN           1 . 4.---- -   198042  9:52:52   999.07 196.29 32.15 20.09 172705
 520 TOMCZYK CEZARY         2 13- 1- 1 S   207035 10:01:10   998.79 196.67 32.14 20.09 180948
 520 KOPYCKI PAWEL          1 .14.---- -   125022  9:49:55   998.79 196.67 32.14 20.09 169711
 522 LENIART MAT. i MARIOLA 1 .17.---- -   199065  9:55:43   998.68 197.43 32.11 20.07 175485
 523 TARKA DAMIAN           1 . 4.---- -   101086  9:47:55   998.38 197.81 32.09 20.06 167645
 524 SZELOCH PIOTR          1 . 5. 528 S   129036  9:54:29   998.23 198.18 32.08 20.05 174174
 525 RYCERSKI PIOTR         1 . 8.---- S   171018  9:54:35   997.92 198.56 32.06 20.04 174221
 526 PŁUSA IRENEUSZ         2 11- 1- 1 S   264016  9:58:09   997.81 198.94 32.05 20.03 177759
 527 HERKA ARKADIUSZ        1 . 7. 529 -   120040  9:53:57   997.76 199.32 32.03 20.02 173560
 528 SZELOCH PIOTR          1 . 6.---- -   129050  9:54:35   997.66 199.70 32.02 20.01 174174
 529 HERKA ARKADIUSZ        1 . 8.---- -   120028  9:53:59   997.57 200.08 32.00 20.00 173560
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 530 GWAREK BOGDAN          1 . 4.---- S   181031  9:56:04   997.04                    175545
 531 WRÓBLEWSKI MARCIN      2 .11.---- -   237057 10:01:07   996.45                    180474
 532 ZELAŚKIEWICZ KAZIMIERZ 1 . 6.---- S   190011  9:55:43   996.44                    175091
 533 WRÓBLEWSKI MARCIN      2 .12.---- S   237059 10:01:09   996.27                    180474
 534 KWIECIEŃ MICHAŁ        2 . 4.---- S   261027  9:58:31   996.24                    177845
 535 TOMCZYK DAMIAN         1 . 3.---- S   109055  9:54:26   995.73                    173689
 536 SMAL MAŁGORZATA        2 . 8.---- S   220017  9:58:09   994.94                    177249
 537 MASIARZ DOROTA         1 . 7.---- -   111025  9:49:04   994.89                    168202
 538 TOMCZYK DAMIAN         1 . 4.---- -   109009  9:54:41   994.31                    173689
 539 SMAL MAŁGORZATA        2 . 9.---- S   220002  9:58:17   994.20                    177249
 540 WANAT WIESŁAW          1 . 3.---- S   173012  9:55:25   994.11                    174383

                             - 11 -
+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|   KONKURSY    |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4|RAZ| Lot 4 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
   1 MICHALCZYK MICHAŁ       192405  40    6   18  8  8  8  5  29  119.27   426.79 243
   2 KWIATEK SYLWESTER       186317  61    1    2  6  4  8  8  26  189.08   423.44 240
   3 BUĆKO TOMASZ            187125  30    3    4  8  4  8  5  25  119.02   376.83 242
   4 BUĆKO PATRYK            187125  27   35  248  5  8  8  3  24   65.94   341.55 272
   5 ROGOZIŃSKI MATEUSZ      169965  35   54   56  2  7  4  8  21  181.60   334.26 168
   6 STOPA JERZY             173513  55   61  140  6  8  5  5  24  112.93   330.66 160
   7 TOMCZYK GRZEGORZ        180997  53    7    8  3  3  7  6  19  145.18   328.82 225
   8 LENIART MAT. i MARIOLA  175485  47   66   78  5  6  3  7  21  158.84   316.78 199
   9 GALCZYNSKA TERESA       170313  47   89  123  0  3  6  8  17  181.34   314.53 155
  10 DYZNER RYSZARD          177559  32   68  124  2  8  2  8  20  180.76   309.48 204
  11 DWOJAK MICHAŁ           181479  42   10   11  -  0  6  8  14  191.66   299.62 203
  12 GOŁDA MARIUSZ           174767  25  205  241  1  5  4  8  18  170.16   295.81 138
  13 MATYSZCZAK MARCIN MIRO  173742  29   55   58  3  7  2  7  19  166.14   290.36 197
  14 LUDEW DARIUSZ           186038  61    9   39  2  3  5  6  16  137.29   281.68 233
  15 WRÓBLEWSKI MARCIN       180474  42   20   22  6  3  3  6  18  142.15   280.80 237
  16 PODSIADŁY KONRAD        170196  24  144  176  7  8  2  5  22  112.33   278.59 152
  17 RUSEK JAROSŁAW          174477  38   57  207  7  8  5  2  22   43.27   269.67 157
  18 RYCERSKI PIOTR          174221  26  128  208  3  6  1  7  17  153.59   250.37 171
  19 SZYMKIEWICZ PIOTR       172817  68   71   73  7  5  4  3  19   67.24   245.72 134
  20 MOSIOŁEK WIESŁAW        174508  42  132  133  7  8  3  2  20   40.89   231.53 165
  21 SZELOCH PIOTR           174174  29   63   69  8  7  3  2  20   43.99   230.81 129
  22 ROGOZIŃSKI JAROSŁAW     169965  43   72   74  7  3  4  3  17   69.04   230.18 144
  23 KOPYCKI PAWEL           169711  50   24   45  3  6  3  4  16   92.96   228.77 125
  24 HEBDA ADAM              174143  41   60  102  5  6  2  4  17   89.81   222.82 183
  25 STEFAŃSKI MICHAŁ        175174  47   53   76  -  0  8  3  11   68.51   222.16 156
  26 HERKA ARKADIUSZ         173560  49   82  276  2  1  8  2  13   45.77   221.53 120
  27 KONIECZNY DARIUSZ       173688  46   65   79  4  6  3  3  16   70.45   220.56 176
  28 SMAL MAŁGORZATA         177249  18  153  212  3  6  1  5  15  111.04   210.15 220
  29 DZIK K. I D.            174795  24   84   86  8  1  3  3  15   66.18   201.08 150
  30 MĘDREK JERZY            181513  47   14   50  7  6  3  1  17   22.80   190.11 212
  31 MASIARZ DOROTA          168202  44  327  352  1  3  5  2  11   43.24   166.82 111
  32 GWAREK BOGDAN           175545  21  246  462  6  8  1  1  16   22.68   166.44 181
  33 WESOŁOWSKI ANDRZEJ      175217  28   85  136  3  1  1  5  10  112.07   166.37 122
  34 WŁODARCZYK RAFAŁ        180986  55   52  118  2  8  0  3  13   70.52   161.40 232
  35 HERKA ANDRZEJ           173332  46  328  368  0  4  5  2  11   42.09   160.91 154
  36 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ        170313  59   88  138  2  3  4  2  11   45.64   158.77 104
  37 TOMCZYK DAMIAN          173689  21   97  346  4  4  2  2  12   45.82   157.01 109
  38 SKOREK T. KRZYSIEK P.   175153  45  198  314  6  7  2  0  15           153.94 158
  39 POWIDEŁ ANDRZEJ         173549  40  355  361  7  -  1  3  11   63.65   144.45 107
  40 KWIECIEŃ MICHAŁ         177845  29  458  460  0  2  4  3   9   61.55   143.99 261
  41 MOLGA MICHAL            168245  42   70  148  -  0  3  4   7   85.17   141.14 180
  42 CELI ANDRZEJ            182349  41  261  379  0  3  4  2   9   42.71   139.53 238
  43 WĄS WOJCIECH            175557  23  236  399  5  3  1  2  11   42.07   135.19 167
  44 TOMCZYK STANISŁAW       183838  28  310  456  8  3  0  1  12   22.07   121.46 227
  45 WŁODARCZYK JACEK        171422  43   41  190  1  2  2  2   7   45.88   107.21 145
  46 WÓJCIK KAROL            180734  35  100  104  2  5  0  2   9   44.70   106.98 239
  47 SZCZEŚNIAK TOMASZ       173260  55   40   98  1  4  1  2   8   42.18   105.40 182
  48 ZELAŚKIEWICZ KAZIMIERZ  175091  32  269  271  2  0  1  3   6   66.43   100.78 190
  49 TOMCZYK LESZEK          181472  23  312  667  4  4  0  1   9   22.05    90.04 277
  50 PISKORZ JERZY           187220                6  4  0  -  10            89.67 248
  51 MATYSEK ANDRZEJ         178936  42  213  267  0  4  0  2   6   45.05    79.22 280
  52 WOZNIAK BOGDAN          173744  34  272  643  2  1  3  0   6            78.65 170
  53 GOLIŃSKI ANDRZEJ        180346  38  202  419  2  0  2  1   5   23.10    74.93 205
  54 SOBIERAJ MICHAŁ         171422                0  0  4  -   4            74.21 186
  55 KOWALIK SZYMON          180624  51  187  331  1  0  -  3   4   63.48    72.43 273
  56 KWIATEK HENRYK          185394  28  203  237  2  2  1  1   6   20.11    71.76 260
  57 MASIARZ MICHAL          168202  57  239  332  1  3  2  0   6            70.86 169
  58 TOMCZYK RAFAŁ           185403  36  222  384  0  0  0  3   3   65.31    65.31 247
  59 KĘPCZYŃSKI SŁAWOMIR     175668  31   51  149  0  -  1  2   3   48.14    65.26 235
  60 PIETRAS KACPER          178095  13  161  481  0  2  0  2   4   43.93    61.47 217

                                 - 12 -
+---+----------------------+-------+---+----+----+---------------+----------------+---+
|POZ|   NAZWISKO i IMIĘ    |ODLEGŁ.|WŁ.|POZ.|POZ.|   KONKURSY    |     PUNKTY     |Nr |
|PKT|       HODOWCY        |  [m]  |GOŁ| I  | II +--+--+--+--+---+-------+--------+HOD|
|HOD|                      |       |   |GOŁ.|GOŁ.| 1| 2| 3| 4|RAZ| Lot 4 |  RAZEM |   |
+---+----------------------+-------+---+----+----+--+--+--+--+---+-------+--------+---+
  61 BĘBENEK ROBERT          168535  51   43   44  0  0  1  2   3   43.75    60.95 194
  62 TARKA DAMIAN            167645  60  137  412  4  0  0  1   5   23.71    58.33 101
  63 JARZĄBEK GRZEGORZ       189377  37  206  273  0  0  2  1   3   20.34    57.55 250
  64 PYTOŃ MARCIN            172705  31  146  216  -  -  3  0   3            52.41 198
  65 WANAT WIESŁAW           174383  22  316  395  1  0  0  2   3   43.29    51.46 173
  66 PŁUSA IRENEUSZ          177759  11  526  652  0  1  1  1   3   20.03    45.96 264
  67 KAMINSKI RADOSLAW       172277  21  401  435  0  0  1  1   2   21.21    38.40 175
  68 NIEWĘGŁOWSKI CZESŁAW    173342                -  0  2  -   2            33.57 117
  69 BARAŃSKI GRZEGORZ       179988                1  0  1  -   2            28.79 202
  70 SZYMKIEWICZ SŁAWOMIR    173363  21  642  646  0  1  1  0   2            24.41 139
  71 MIKULSKI TADEUSZ        173737  15  480  603  0  -  -  1   1   20.46    20.46 148
  72 TOMCZYK CEZARY          180948  13  520  651  0  -  -  1   1   20.09    20.09 207
  73 KALUGA KAMIL            186021                0  0  1  -   1            16.45 285
  74 MUSZYŃSKI KAZIMIERZ     182022   7  663  669  1  0  0  0   1             8.95 213
  75 LESIAK ADAM             178095   1            0  1  0  0   1             8.79 209
  76 SZCZESNIAK JAROSLAW     170717                1  0  -  -   1             8.11 146
  77 MROZOWSKI JERZY         175385                1  -  0  -   1             8.06 112
     WINIARSKI WIESLAW       169954  11  657  658  -  -  0  0                      108
     GAJEWNIK STANISŁAW      168693  43  605  650  0  0  -  0                      118
     SOLECKI MARIUSZ         173373  32  387  496  0  0  0  0                      142
     ROKITA ANDRZEJ          173896  10  578  659  0  -  0  0                      161

                         DRUGA PUNKTACJA        - 13 -
       +---+----------------------+--+---------------+-----------------+
       |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|   KONKURSY    | PUNKTY - "nr 2" |
       |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+---+--------+--------+
       |   |                      |  | 1| 2| 3| 4|RAZ| Lot  4 |  RAZEM |
       +---+----------------------+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
          1 TOMCZYK GRZEGORZ        2 10 10 10 10  40   247.86   641.52
          2 MICHALCZYK MICHAŁ       2 10 10 10 10  40   245.83   637.47
          3 KWIATEK SYLWESTER       2 10 10 10 10  40   243.81   624.30
          4 LENIART MAT. i MARIOLA  1 10 10 10 10  40   234.22   622.47
          5 KONIECZNY DARIUSZ       1 10 10 10 10  40   235.40   614.96
          6 ROGOZIŃSKI JAROSŁAW     1 10 10 10 10  40   231.61   614.30
          7 BUĆKO TOMASZ            2 10 10 10 10  40   235.57   613.47
          8 SZYMKIEWICZ PIOTR       1 10 10 10 10  40   233.01   602.73
          9 WRÓBLEWSKI MARCIN       2 10  9 10 10  39   236.03   601.26
         10 KOPYCKI PAWEL           1 10 10 10 10  40   235.45   597.40
         11 STOPA JERZY             1 10 10 10 10  40   223.56   594.87
         12 MOSIOŁEK WIESŁAW        1 10 10 10 10  40   221.64   591.47
         13 MĘDREK JERZY            2 10 10 10 10  40   233.06   588.67
         14 ROGOZIŃSKI MATEUSZ      1  8 10 10 10  38   233.70   588.48
         15 DYZNER RYSZARD          2  7 10 10 10  37   230.40   576.33
         16 LUDEW DARIUSZ           2 10  3 10 10  33   237.96   559.23
         17 HERKA ARKADIUSZ         1 10  7 10  8  35   173.40   519.38
         18 PODSIADŁY KONRAD        1 10 10 10  7  37   158.97   517.08
         19 HEBDA ADAM              1 10  6  8 10  34   226.83   511.06
         20 DZIK K. I D.            1 10  7 10  7  34   160.06   506.45
         21 MATYSZCZAK MARCIN MIRO  1 10 10  5 10  35   234.58   504.69
         22 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ        1  4  6 10 10  30   225.90   491.77
         23 GOŁDA MARIUSZ           1  8  9  7 10  34   217.11   490.60
         24 RUSEK JAROSŁAW          1 10 10 10  5  35   113.82   486.59
         25 RYCERSKI PIOTR          1 10 10  7  8  35   173.95   481.11
         26 BUĆKO PATRYK            2 10 10 10  4  34    90.62   476.46
         27 GALCZYNSKA TERESA       1  1  4 10 10  25   231.28   453.92
         28 WŁODARCZYK JACEK        1  9  9  5  9  32   197.92   448.85
         29 WÓJCIK KAROL            2  5  9  6  9  29   205.75   444.60
         30 DWOJAK MICHAŁ           2  -  1 10 10  21   243.06   443.84
         31 SKOREK T. KRZYSIEK P.   1 10 10  8  5  33   108.92   432.93
         32 MATYSEK ANDRZEJ         2  9 10  8  5  32   108.74   425.66
         33 SZELOCH PIOTR           1 10 10  6  6  32   135.14   425.10
         34 MOLGA MICHAL            1  -  1 10 10  21   224.10   422.04
         35 WŁODARCZYK RAFAŁ        2  2 10  7  8  27   178.63   412.21
         36 MASIARZ DOROTA          1  3  7 10  6  26   128.80   399.87
         37 STEFAŃSKI MICHAŁ        1  -  6 10  6  22   138.36   385.90
         38 MASIARZ MICHAL          1  4  6 10  5  25   108.18   379.00
         39 HERKA ANDRZEJ           1  0 10 10  5  25   105.08   363.88
         40 SMAL MAŁGORZATA         2  3  9  5  7  24   155.10   353.69
         41 CELI ANDRZEJ            2  0  3 10  6  19   128.54   338.03
         42 JARZĄBEK GRZEGORZ       2  0  5 10  5  20   108.00   324.87
         43 SZCZEŚNIAK TOMASZ       1  3 10  6  4  23    90.89   313.64
         44 WESOŁOWSKI ANDRZEJ      1  7  3  4  6  20   134.08   293.97
         45 GWAREK BOGDAN           1 10  9  3  3  25    63.94   290.50
         46 NIEWĘGŁOWSKI CZESŁAW    1  - 10 10  -  20            268.65
         47 KOWALIK SZYMON          2 10  2  -  7  19   148.94   260.46
         48 TOMCZYK DAMIAN          1 10  6  4  2  22    45.82   257.44
         49 POWIDEŁ ANDRZEJ         1 10  -  4  4  18    85.30   244.25
         50 TARKA DAMIAN            1  9  3  3  4  19    85.56   243.29
         51 WĄS WOJCIECH            1  6  8  2  3  19    64.84   235.37
         52 SOLECKI MARIUSZ         1  6  6  5  2  19    41.65   231.97
         53 GOLIŃSKI ANDRZEJ        2  6  0  5  4  15    85.47   222.47
         54 KWIATEK HENRYK          2  7  3  3  4  17    86.55   222.11
         55 SOBIERAJ MICHAŁ         1  5  3  8  -  16            218.14
         56 PYTOŃ MARCIN            1  -  -  7  4  11    89.00   212.45
         57 PISKORZ JERZY           2 10 10  2  -  22            212.33
         58 TOMCZYK RAFAŁ           2  5  1  4  4  14    86.68   210.92
         59 KĘPCZYŃSKI SŁAWOMIR     2  2  -  4  5  11   111.71   196.68
         60 TOMCZYK STANISŁAW       2 10  6  0  2  18    42.76   188.67

                         DRUGA PUNKTACJA        - 14 -
       +---+----------------------+--+---------------+-----------------+
       |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|   KONKURSY    | PUNKTY - "nr 2" |
       |   |       HODOWCY        |  +--+--+--+--+---+--------+--------+
       |   |                      |  | 1| 2| 3| 4|RAZ| Lot  4 |  RAZEM |
       +---+----------------------+--+--+--+--+--+---+--------+--------+
         61 KWIECIEŃ MICHAŁ         2  5  2  4  3  14    61.55   187.50
         62 ZELAŚKIEWICZ KAZIMIERZ  1  5  0  2  5  12   108.32   185.97
         63 BĘBENEK ROBERT          1  0  0  4  5   9   115.41   185.42
         64 KAMINSKI RADOSLAW       1  2  0  5  2   9    42.10   148.82
         65 WOZNIAK BOGDAN          1  3  1  5  1  10    22.43   144.44
         66 SZYMKIEWICZ SŁAWOMIR    1  6  6  1  0  13            119.80
         67 TOMCZYK LESZEK          2  4  4  0  1   9    22.05    90.04
         68 PIETRAS KACPER          2  0  4  0  2   6    43.93    78.75
         69 ROKITA ANDRZEJ          1  5  -  1  0   6             60.90
         70 WANAT WIESŁAW           1  1  1  0  2   4    43.29    59.79
         71 BARAŃSKI GRZEGORZ       2  4  0  1  -   5             54.34
         72 PŁUSA IRENEUSZ          2  0  1  1  1   3    20.03    45.96
         73 BANACZEK LESZEK         2  4  -  -  -   4             37.32
         74 MIKULSKI TADEUSZ        1  1  -  -  1   2    20.46    29.93
         75 MROZOWSKI JERZY         1  3  -  0  -   3             24.17
         76 TOMCZYK CEZARY          2  0  -  -  1   1    20.09    20.09
         77 KALUGA KAMIL            2  0  0  1  -   1             16.45
         78 MUSZYŃSKI KAZIMIERZ     2  1  0  0  0   1              8.95
         79 LESIAK ADAM             2  0  1  0  0   1              8.79
         80 SZCZESNIAK JAROSLAW     1  1  0  -  -   1              8.11

                                     - 15 -
                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 4
   +----+----------------------+--+--------+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|OBRĄCZKA|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--------+----+--------+--------+
       1 MICHALCZYK MICHAŁ       2 PL-0183-   4     63.61   549.67
       2 BUĆKO TOMASZ            2 PL-0183-   4     62.87   529.55
       3 MICHALCZYK MICHAŁ       2 PL-0183-   4     62.69   549.67
       4 KWIATEK SYLWESTER       2 PL-0183-   4     61.91   526.22
       5 MICHALCZYK MICHAŁ       2 PL-0183-   4     61.73   549.67
       6 MICHALCZYK MICHAŁ       2 PL-0183-   4     61.66   549.67
       7 MICHALCZYK MICHAŁ       2 PL-0183-   4     61.55   549.67
       8 MICHALCZYK MICHAŁ       2 PL-0183-   4     61.48   549.67
       9 TOMCZYK DAMIAN          1 PL-0183-   4     61.01   474.36
      10 TOMCZYK GRZEGORZ        2 PL-0183-   4     60.89   504.39
      11 BUĆKO PATRYK            2 PL-0183-   4     60.83   529.55
      12 STOPA JERZY             1 PL0183-1   4     59.82   473.60
      13 BUĆKO PATRYK            2 PL-0183-   4     59.61   529.55
      14 ROGOZIŃSKI JAROSŁAW     1 PL-0183-   4     59.56   459.33
      15 MATYSEK ANDRZEJ         2 PL0183-1   4     59.31   495.31
      16 KWIATEK SYLWESTER       2 PL-0183-   4     59.23   526.22
      17 MICHALCZYK MICHAŁ       2 PL-0183-   4     59.16   549.67
      18 WESOŁOWSKI ANDRZEJ      1 PL-0183-   4     59.13   480.58
      19 LENIART MAT. i MARIOLA  1 PL-0183-   4     59.06   481.53
      20 LENIART MAT. i MARIOLA  1 PL-0183-   4     58.55   481.53
      21 PODSIADŁY KONRAD        1 PL0183-1   4     58.32   460.26
      22 KWIATEK SYLWESTER       2 PL-0183-   4     58.25   526.22
      23 RUSEK JAROSŁAW          1 PL-0183-   4     58.18   477.47
      24 TOMCZYK DAMIAN          1 PL0239-1   4     57.68   474.36
      25 MICHALCZYK MICHAŁ       2 PL-0183-   4     57.26   549.67
      26 RYCERSKI PIOTR          1 PL-0183-   4     56.05   476.39
      27 TOMCZYK GRZEGORZ        2 PL-0183-   3     54.37   415.65
      28 MICHALCZYK MICHAŁ       2 PL-0183-   3     53.68   449.70
      29 BUĆKO TOMASZ            2 PL-0183-   3     53.47   434.35
      30 LUDEW DARIUSZ           2 PL0183-1   3     53.45   430.40
      31 WRÓBLEWSKI MARCIN       2 PL-0183-   3     53.31   413.72
      32 WRÓBLEWSKI MARCIN       2 PL-0183-   3     53.25   413.72
      33 KWIATEK SYLWESTER       2 PL-0183-   3     53.14   431.88
      34 BUĆKO TOMASZ            2 PL-0183-   3     53.06   434.35
      35 BUĆKO TOMASZ            2 PL-0183-   3     53.01   434.35
      36 MICHALCZYK MICHAŁ       2 PL-0183-   3     52.61   449.70
      37 KONIECZNY DARIUSZ       1 PL-0183-   3     52.49   393.33
      38 WRÓBLEWSKI MARCIN       2 PL0183-1   3     52.36   413.72
      39 TOMCZYK GRZEGORZ        2 PL-0183-   3     52.02   415.65
      40 KWIATEK SYLWESTER       2 PL-0183-   3     51.99   431.88
      41 ROGOZIŃSKI MATEUSZ      1 PL-0183-   3     51.81   382.15
      42 KOPYCKI PAWEL           1 PL0183-1   3     51.81   381.43
      43 STOPA JERZY             1 PL0183-1   3     51.77   392.81
      44 ROGOZIŃSKI MATEUSZ      1 PL-0183-   3     51.67   382.15
      45 SZYMKIEWICZ PIOTR       1 PL-0255-   3     51.57   390.72
      46 KWIATEK SYLWESTER       2 PL-0183-   3     51.23   431.88
      47 BUĆKO TOMASZ            2 PL-0183-   3     51.17   434.35
      48 ROGOZIŃSKI JAROSŁAW     1 PL-0183-   3     50.91   382.15
      49 TOMCZYK GRZEGORZ        2 PL-0183-   3     50.58   415.65
      50 STEFAŃSKI MICHAŁ        1 PL-0183-   3     50.49   397.78
      51 ROGOZIŃSKI JAROSŁAW     1 PL-0183-   3     50.47   382.15
      52 ROGOZIŃSKI MATEUSZ      1 PL-0183-   3     50.19   382.15
      53 MATYSZCZAK MARCIN MIRO  1 PL-0183-   3     50.05   393.50
      54 BUĆKO TOMASZ            2 PL-0183-   3     49.94   434.35
      55 HERKA ARKADIUSZ         1 PL-0183-   3     49.78   392.97
      56 DYZNER RYSZARD          2 PL0183-1   3     49.07   404.97
      57 GALCZYNSKA TERESA       1 PL-0183-   3     49.07   383.20
      58 GOŁDA MARIUSZ           1 PL-0183-   3     48.95   396.56
      59 KWIATEK SYLWESTER       2 PL-0183-   3     48.86   431.88
      60 ROGOZIŃSKI MATEUSZ      1 PL-0183-   3     48.74   382.15

                                     - 16 -
                KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH LOTNIKÓW PO LOCIE nr 4
   +----+----------------------+--+--------+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|S.|OBRĄCZKA|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+--+--------+----+--------+--------+
      61 HERKA ARKADIUSZ         1 PL-0183-   3     48.58   392.97
      62 HERKA ARKADIUSZ         1 PL-0183-   3     48.42   392.97
      63 DYZNER RYSZARD          2 PL0183-1   3     48.15   404.97
      64 RUSEK JAROSŁAW          1 PL-0183-   3     47.68   395.71
      65 LENIART MAT. i MARIOLA  1 PL-0183-   3     47.61   398.74
      66 KONIECZNY DARIUSZ       1 PL-0183-   3     47.19   393.33
      67 BUĆKO TOMASZ            2 PL-0183-   3     47.15   434.35
      68 STOPA JERZY             1 PL0183-1   3     46.90   392.81
      69 TOMCZYK GRZEGORZ        2 PL-0183-   3     46.83   415.65
      70 KWIATEK HENRYK          2 PL-0453-   3     46.68   429.00
      71 MOSIOŁEK WIESŁAW        1 PL-0183-   3     46.53   395.81
      72 HEBDA ADAM              1 PL0183-1   3     45.84   394.70
      73 GOŁDA MARIUSZ           1 TEN SAM    3     44.87   396.56
      74 SZELOCH PIOTR           1 PL-0183-   3     43.07   337.16
      75 LENIART MAT. i MARIOLA  1 PL-0183-   3     42.59   341.07
      76 WÓJCIK KAROL            2 PL-0183-   3     42.44   356.80
      77 MICHALCZYK MICHAŁ       2 PL-0183-   3     42.27   392.34
      78 KOPYCKI PAWEL           1 PL0183-1   3     42.23   323.77
      79 SKOREK T. KRZYSIEK P.   1 PL0183-1   3     42.17   340.08
      80 KOPYCKI PAWEL           1 PL0183-1   3     42.15   323.77
      81 SZYMKIEWICZ PIOTR       1 PL-0183-   3     42.11   332.99
      82 RUSEK JAROSŁAW          1 PL-0183-   3     41.93   338.00
      83 STOPA JERZY             1 PL0183-1   3     41.91   335.09
      84 LENIART MAT. i MARIOLA  1 PL-0183-   3     41.55   341.07
      85 RYCERSKI PIOTR          1 PL00283-   3     41.45   337.15
      86 MATYSZCZAK MARCIN MIRO  1 PL-0183-   3     41.44   335.76
      87 WRÓBLEWSKI MARCIN       2 PL-0183-   3     41.13   356.06
      88 SZELOCH PIOTR           1 PL-0183-   3     40.89   337.16
      89 GOŁDA MARIUSZ           1 PL-0183-   3     40.85   338.78
      90 DYZNER RYSZARD          2 PL0183-1   3     40.76   347.29
      91 WÓJCIK KAROL            2 PL-0183-   3     39.85   356.80
      92 MICHALCZYK MICHAŁ       2 PL-0183-   3     39.74   392.34
      93 MICHALCZYK MICHAŁ       2 PL-0183-   3     39.25   357.26
      94 KOPYCKI PAWEL           1 PL0183-1   3     38.93   323.77
      95 MICHALCZYK MICHAŁ       2 PL-0183-   3     38.81   357.26
      96 BUĆKO PATRYK            2 PL-0183-   3     38.73   342.42
      97 LENIART MAT. i MARIOLA  1 PL-0183-   3     38.67   306.05
      98 BUĆKO TOMASZ            2 PL-0183-   3     38.41   342.42
      99 MOSIOŁEK WIESŁAW        1 PL-0183-   3     38.41   303.10
     100 HERKA ARKADIUSZ         1 PL-0183-   3     38.40   300.28
     101 SOBIERAJ MICHAŁ         1 PL0399-1   3     38.18   294.13
     102 MICHALCZYK MICHAŁ       2 PL-0183-   3     38.13   357.26
     103 WŁODARCZYK RAFAŁ        2 PL-0183-   3     38.10   358.44
     104 MICHALCZYK MICHAŁ       2 PL-0183-   3     38.08   357.26
     105 MICHALCZYK MICHAŁ       2 PL-0183-   3     37.91   357.26
     106 SZELOCH PIOTR           1 PL-0183-   3     37.78   302.14
     107 KOPYCKI PAWEL           1 PL0183-1   3     37.61   323.77
     108 BUĆKO PATRYK            2 PL-0183-   3     37.59   342.42
     109 MICHALCZYK MICHAŁ       2 PL-0183-   3     37.58   357.26
     110 KWIATEK SYLWESTER       2 PL-0183-   3     37.54   375.00
     111 MATYSEK ANDRZEJ         2 PL0183-1   3     37.50   316.37
     112 GWAREK BOGDAN           1 PL-0183-   3     37.49   306.14
     113 LUDEW DARIUSZ           2 PL0183-1   3     37.36   337.72
     114 MICHALCZYK MICHAŁ       2 PL-0183-   3     37.34   357.26
     115 MICHALCZYK MICHAŁ       2 PL-0183-   3     37.33   357.26
     116 TOMCZYK GRZEGORZ        2 PL-0326-   3     37.31   323.40
     117 BUĆKO PATRYK            2 PL-0183-   3     37.26   342.42
     118 STOPA JERZY             1 PL-0183-   3     37.22   300.08
     119 STOPA JERZY             1 PL0183-1   3     37.21   300.08
     120 MĘDREK JERZY            2 PL-0183-   3     37.17   324.91

                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           DWOJAK MICHAŁ            sek  2   -  8 konk.   191.66 pkt.
           KWIATEK SYLWESTER        sek  2   -  8 konk.   189.08 pkt.
           ROGOZIŃSKI MATEUSZ       sek  1   -  8 konk.   181.60 pkt.
           GALCZYNSKA TERESA        sek  1   -  8 konk.   181.34 pkt.
           DYZNER RYSZARD           sek  2   -  8 konk.   180.76 pkt.
 
 
                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           TOMCZYK GRZEGORZ         sek  2   - 10 konk.   247.86 pkt.
           MICHALCZYK MICHAŁ        sek  2   - 10 konk.   245.83 pkt.
           KWIATEK SYLWESTER        sek  2   - 10 konk.   243.81 pkt.
           DWOJAK MICHAŁ            sek  2   - 10 konk.   243.06 pkt.
           LUDEW DARIUSZ            sek  2   - 10 konk.   237.96 pkt.
 
 

 
 

Reklama