PZHGP Oddział Szydłowiec 0183

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Listy konk.gołębi młodych Rok 2017 LOT NR 6 - WIECHUCICE - 24.09.2017 - LISTA SEKCJI ZACHÓD

LOT NR 6 - WIECHUCICE - 24.09.2017 - LISTA SEKCJI ZACHÓD

Email Drukuj PDF
                                     - 1 -
 
 
 
___
        LISTA KONKURSOWA 06/2017
 
 
                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                        Oddziału SZYDŁOWIEC Sekcji nr 01
 
                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości
___
               WIECHUCICE
 
       ------------------------------------------------------------------
 
       Data odbytego lotu                               - 24.09.2017 rok
       Odległość do punktu centralnego Sekcji           - 146930 [m]
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 8:45:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - DESZCZOWO
       Punkty stałe za konkurs                          -  25.00
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 34
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 806
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 162
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 1-11:22:04
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 909.98 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 1-12:31:50
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 650.66 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 1h.4m.21s.
 
 
 
 
         SEKRETARZ                                           PREZES

                                            - 2 -
+----+----------------------+---------+-+-+-----------+-------+-------+------+-------+
| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |  W- K- S|S|P|T. PRZYLOTU| PRĘDK.|PUNKTY |COEFIC|ODLEGŁ.|
+----+----------------------+---------+-+-+-----------+-------+-------+------+-------+
    1 MOLGA MICHAL            29-10- 7 S -  1-11:22:04  909.98   25.00   1.24  142928
    2 MOLGA MICHAL            . 2.  54 S -  1-11:22:20  908.44   24.97   2.48       
    3 ROGOZIŃSKI MATEUSZ      32- 6- 6 S -  1-11:31:10  868.03   24.94   3.72  144237
    4 MASIARZ DOROTA          33-10- 7 - -  1-11:30:52  859.16   24.91   4.96  142506
    5 RUSEK JAROSŁAW          23- 5- 5 S -  1-11:42:54  836.62   24.88   6.20  148834
    5 RUSEK JAROSŁAW          . 2. 123 S -  1-11:42:54  836.62   24.88   6.20       
    7 LENIART MAT. i MARIOLA  35-10- 7 - -  1-11:44:18  835.82   24.81   8.68  149862
    8 LENIART MAT. i MARIOLA  . 2.  26 S -  1-11:44:21  835.58   24.78   9.93       
    9 STOPA JERZY             52- 9- 7 - -  1-11:42:31  832.95   24.75  11.17  147862
   10 STEFAŃSKI MICHAŁ        34- 4- 4 S -  1-11:44:56  830.77   24.72  12.41  149484
   11 STOPA JERZY             . 2.  34 - -  1-11:43:35  827.97   24.69  13.65       
   12 SZYMKIEWICZ PIOTR       16- 5- 5 S -  1-11:43:09  826.05   24.66  14.89  147161
   13 MOSIOŁEK WIESŁAW        29-10- 7 S -  1-11:45:33  824.56   24.63  16.13  148874
   14 KOPYCKI PAWEL           37-10- 7 - -  1-11:40:01  823.34   24.60  17.37  144098
   15 ROGOZIŃSKI MATEUSZ      . 2.  16 - -  1-11:40:15  823.04   24.57  18.61       
   15 ROGOZIŃSKI MATEUSZ      . 3.  60 S -  1-11:40:15  823.04   24.57  18.61       
   17 DZIK K. I D.            26- 6- 6 S -  1-11:46:43  820.51   24.50  21.09  149100
   18 MASIARZ MICHAL          42-10- 7 - -  1-11:38:46  820.10   24.47  22.33  142506
   19 MATYSZCZAK MARCIN MIRO  20- 6- 6 S -  1-11:45:43  819.43   24.44  23.57  148085
   20 MATYSZCZAK MARCIN MIRO  . 2.  61 S -  1-11:46:06  817.70   24.41  24.81       
   21 MASIARZ MICHAL          . 2.  50 S -  1-11:39:24  817.12   24.38  26.05       
   22 KONIECZNY DARIUSZ       30- 8- 7 S -  1-11:46:39  814.92   24.35  27.30  148031
   23 MOSIOŁEK WIESŁAW        . 2.  51 - -  1-11:48:06  813.08   24.32  28.54       
   24 SZYMKIEWICZ PIOTR       . 2.  45 S -  1-11:46:10  812.30   24.29  29.78       
   25 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ        38- 7- 7 S -  1-11:43:12  811.62   24.25  31.02  144631
   26 LENIART MAT. i MARIOLA  . 3.  27 S -  1-11:49:45  811.16   24.22  32.26       
   27 LENIART MAT. i MARIOLA  . 4.  29 S -  1-11:49:56  810.36   24.19  33.50        
   28 GALCZYNSKA TERESA       35- 7- 7 S -  1-11:43:57  808.22   24.16  34.74  144631
   29 LENIART MAT. i MARIOLA  . 5. 106 - -  1-11:50:32  807.74   24.13  35.98       
   30 DZIK K. I D.            . 2.  38 - -  1-11:49:53  806.45   24.10  37.22       
   31 HEBDA ADAM              27- 3- 3 S -  1-11:49:13  806.08   24.07  38.46  148494
   32 SKOREK T. KRZYSIEK P.   34- 2- 2 - -  1-11:51:01  803.87   24.04  39.70  149533
   33 WŁODARCZYK JACEK        15- 3- 3 S -  1-11:46:54  802.11   24.01  40.94  145904
   34 STOPA JERZY             . 3.  40 S -  1-11:49:26  801.71   23.98  42.18       
   35 WŁODARCZYK JACEK        . 2. 102 S -  1-11:47:02  801.52   23.94  43.42       
   36 KOPYCKI PAWEL           . 2.  37 S -  1-11:45:41  797.52   23.91  44.67       
   37 KOPYCKI PAWEL           . 3.  43 - -  1-11:45:46  797.15   23.88  45.91       
   38 DZIK K. I D.            . 3.  84 S -  1-11:52:06  796.90   23.85  47.15       
   39 SZYMKIEWICZ SŁAWOMIR     6- 4- 4 S -  1-11:50:33  796.22   23.82  48.39  147739
   40 STOPA JERZY             . 4.  55 - -  1-11:50:45  796.03   23.79  49.63       
   41 TARKA DAMIAN            30- 3- 3 - -  1-11:43:46  795.72   23.76  50.87  142249
   42 STEFAŃSKI MICHAŁ        . 2.  77 S -  1-11:52:58  795.27   23.73  52.11       
   43 KOPYCKI PAWEL           . 4.  67 - -  1-11:46:12  795.24   23.70  53.35       
   44 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ        . 2.  46 S -  1-11:46:57  794.89   23.66  54.59       
   45 SZYMKIEWICZ PIOTR       . 3.  94 S -  1-11:50:12  794.61   23.63  55.83       
   46 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ        . 3.  48 S -  1-11:47:02  794.53   23.60  57.07       
   47 MASIARZ DOROTA          . 2.  69 S -  1-11:44:26  794.20   23.57  58.31       
   48 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ        . 4.  53 - -  1-11:47:12  793.80   23.54  59.55       
   49 GALCZYNSKA TERESA       . 2.  80 S -  1-11:47:29  792.57   23.51  60.79       
   50 MASIARZ MICHAL          . 3.  56 - -  1-11:45:01  791.63   23.48  62.03       
   51 MOSIOŁEK WIESŁAW        . 3.  59 S -  1-11:53:31  789.71   23.45  63.28       
   52 WESOŁOWSKI ANDRZEJ      10- 1- 1 S -  1-11:55:18  786.38   23.42  64.52  149648
   53 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ        . 5. 143 - -  1-11:49:11  785.26   23.39  65.76       
   54 MOLGA MICHAL            . 3.  63 - -  1-11:47:11  784.53   23.35  67.00       
   55 STOPA JERZY             . 5.  87 - -  1-11:53:41  783.65   23.32  68.24       
   56 MASIARZ MICHAL          . 4.  58 S -  1-11:47:12  782.14   23.29  69.48       
   57 ROGOZIŃSKI JAROSŁAW      8- 2- 2 S -  1-11:49:30  781.77   23.26  70.72  144237
   58 MASIARZ MICHAL          . 5.  65 S -  1-11:48:14  777.73   23.23  71.96       
   59 MOSIOŁEK WIESŁAW        . 4.  71 - -  1-11:57:47  772.24   23.20  73.20       
   60 ROGOZIŃSKI MATEUSZ      . 4.  70 - -  1-11:51:55  771.67   23.17  74.44       

                                            - 3 -
+----+----------------------+---------+-+-+-----------+-------+-------+------+-------+
| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |  W- K- S|S|P|T. PRZYLOTU| PRĘDK.|PUNKTY |COEFIC|ODLEGŁ.|
+----+----------------------+---------+-+-+-----------+-------+-------+------+-------+
   61 MATYSZCZAK MARCIN MIRO  . 3.  91 S -  1-11:57:58  767.41   23.14  75.68       
   62 SKOREK T. KRZYSIEK P.   . 2.---- S -  1-12:00:16  765.79   23.11  76.92       
   63 MOLGA MICHAL            . 4.  64 S -  1-11:51:48  765.14   23.07  78.16       
   64 MOLGA MICHAL            . 5. 105 S -  1-11:51:54  764.73   23.04  79.40       
   65 MASIARZ MICHAL          . 6.  86 - -  1-11:51:21  764.72   23.01  80.65       
   66 WANAT WIESŁAW           20- 3- 3 S -  1-11:59:36  764.45   22.98  81.89  148762
   67 KOPYCKI PAWEL           . 5.  82 S -  1-11:53:34  764.18   22.95  83.13       
   68 HERKA ANDRZEJ           15- 4- 4 S -  1-11:58:31  763.22   22.92  84.37  147696
   69 MASIARZ DOROTA          . 3.  97 S -  1-11:52:16  760.98   22.89  85.61       
   70 ROGOZIŃSKI MATEUSZ      . 5. 118 - -  1-11:54:38  760.61   22.86  86.85       
   71 MOSIOŁEK WIESŁAW        . 5.  79 S -  1-12:01:01  759.50   22.83  88.09       
   72 ROGOZIŃSKI JAROSŁAW     . 2.---- S -  1-11:55:26  757.41   22.80  89.33       
   73 KONIECZNY DARIUSZ       . 2.  74 - -  1-12:01:00  755.26   22.76  90.57       
   74 KONIECZNY DARIUSZ       . 3.  75 S -  1-12:01:02  755.13   22.73  91.81       
   75 KONIECZNY DARIUSZ       . 4.  76 S -  1-12:01:03  755.07   22.70  93.05       
   76 KONIECZNY DARIUSZ       . 5. 107 S -  1-12:01:21  753.91   22.67  94.29       
   77 STEFAŃSKI MICHAŁ        . 3.  88 - -  1-12:03:47  751.99   22.64  95.53       
   78 SZELOCH PIOTR           26- 6- 6 S -  1-12:05:23  741.32   22.61  96.77  148562
   79 MOSIOŁEK WIESŁAW        . 6.  89 - -  1-12:08:20  731.97   22.58  98.01       
   80 GALCZYNSKA TERESA       . 3. 129 - -  1-12:02:55  731.06   22.55  99.26       
   81 TARKA DAMIAN            . 2. 128 S -  1-11:59:50  730.75   22.52 100.50       
   82 KOPYCKI PAWEL           . 6.  83 - -  1-12:02:29  730.03   22.48 101.74       
   83 KOPYCKI PAWEL           . 7. 101 S -  1-12:02:30  729.97   22.45 102.98       
   84 DZIK K. I D.            . 4.  85 S -  1-12:09:22  729.30   22.42 104.22       
   85 DZIK K. I D.            . 5. 155 - -  1-12:09:44  727.98   22.39 105.46       
   86 MASIARZ MICHAL          . 7. 103 - -  1-12:01:11  727.08   22.36 106.70       
   87 STOPA JERZY             . 6.  93 S -  1-12:08:31  726.42   22.33 107.94       
   88 STEFAŃSKI MICHAŁ        . 4.---- - -  1-12:10:42  726.30   22.30 109.18       
   89 MOSIOŁEK WIESŁAW        . 7.  90 - -  1-12:10:00  725.94   22.27 110.42       
   90 MOSIOŁEK WIESŁAW        . 8.  96 S -  1-12:10:02  725.82   22.24 111.66       
   91 MATYSZCZAK MARCIN MIRO  . 4.  98 S -  1-12:09:07  725.28   22.20 112.90       
   92 POWIDEŁ ANDRZEJ         16- 2- 2 S -  1-12:10:08  722.55   22.17 114.14  148268
   93 STOPA JERZY             . 7. 127 - -  1-12:09:38  722.43   22.14 115.38       
   94 SZYMKIEWICZ PIOTR       . 4. 149 S -  1-12:08:44  722.25   22.11 116.63        
   95 WANAT WIESŁAW           . 2. 131 S -  1-12:10:55  722.13   22.08 117.87       
   96 MOSIOŁEK WIESŁAW        . 9.  99 S -  1-12:11:16  721.42   22.05 119.11       
   97 MASIARZ DOROTA          . 4. 109 - -  1-12:03:50  717.67   22.02 120.35       
   98 MATYSZCZAK MARCIN MIRO  . 5. 112 S -  1-12:11:51  715.63   21.99 121.59       
   98 MOSIOŁEK WIESŁAW        .10.---- S -  1-12:12:55  715.63   21.99 121.59       
  100 SZELOCH PIOTR           . 2. 114 - -  1-12:12:45  714.76   21.93 124.07       
  101 KOPYCKI PAWEL           . 8. 139 S -  1-12:07:04  713.77   21.89 125.31       
  102 WŁODARCZYK JACEK        . 3.---- S -  1-12:09:51  712.50   21.86 126.55       
  103 MASIARZ MICHAL          . 8. 136 S -  1-12:05:27  712.04   21.83 127.79       
  104 SZYMKIEWICZ SŁAWOMIR    . 2. 160 S -  1-12:12:29  711.87   21.80 129.03       
  105 MOLGA MICHAL            . 6. 120 S -  1-12:06:06  711.76   21.77 130.27       
  106 LENIART MAT. i MARIOLA  . 6. 108 - -  1-12:16:51  706.62   21.74 131.51       
  106 KONIECZNY DARIUSZ       . 6. 156 - -  1-12:14:24  706.62   21.74 131.51       
  108 LENIART MAT. i MARIOLA  . 7. 110 - -  1-12:16:54  706.45   21.68 134.00       
  109 MASIARZ DOROTA          . 5. 113 S -  1-12:08:25  701.95   21.65 135.24       
  110 LENIART MAT. i MARIOLA  . 8. 115 S -  1-12:19:19  698.34   21.61 136.48       
  111 GOŁDA MARIUSZ           12- 1- 1 S -  1-12:18:36  697.23   21.58 137.72  149081
  112 MATYSZCZAK MARCIN MIRO  . 6.---- S -  1-12:17:18  697.12   21.55 138.96       
  113 MASIARZ DOROTA          . 6. 132 S -  1-12:10:36  694.70   21.52 140.20       
  114 SZELOCH PIOTR           . 3. 125 - -  1-12:19:02  693.56   21.49 141.44       
  115 LENIART MAT. i MARIOLA  . 9. 153 S -  1-12:20:47  693.50   21.46 142.68       
  116 HEBDA ADAM              . 2. 117 - -  1-12:19:36  691.38   21.43 143.92       
  117 HEBDA ADAM              . 3.---- S -  1-12:19:40  691.16   21.40 145.16       
  118 ROGOZIŃSKI MATEUSZ      . 6.---- - -  1-12:14:06  690.84   21.37 146.40       
  119 ZELAŚKIEWICZ KAZIMIERZ  19- 1- 1 S -  1-12:21:20  689.92   21.34 147.64  149455
  120 MOLGA MICHAL            . 7. 138 - -  1-12:12:55  689.00   21.30 148.88       

                                            - 4 -
+----+----------------------+---------+-+-+-----------+-------+-------+------+-------+
| Lp.| NAZWISKO HODOWCY     |  W- K- S|S|P|T. PRZYLOTU| PRĘDK.|PUNKTY |COEFIC|ODLEGŁ.|
+----+----------------------+---------+-+-+-----------+-------+-------+------+-------+
  121 PODSIADŁY KONRAD        10- 1- 1 S -  1-12:15:24  687.61   21.27 150.12  144468
  122 HERKA ANDRZEJ           . 2. 126 S -  1-12:19:53  687.02   21.24 151.36       
  123 RUSEK JAROSŁAW          . 3. 158 S -  1-12:21:50  685.63   21.21 152.61       
  124 BĘBENEK ROBERT          10- 1- 1 S -  1-12:14:24  684.88   21.18 153.85  143076
  125 SZELOCH PIOTR           . 4. 135 S -  1-12:22:01  683.93   21.15 155.09       
  126 HERKA ANDRZEJ           . 3. 162 S -  1-12:20:58  683.55   21.12 156.33       
  127 STOPA JERZY             . 8. 147 - -  1-12:21:18  683.24   21.09 157.57       
  128 TARKA DAMIAN            . 3.---- S -  1-12:14:21  681.55   21.06 158.81       
  129 GALCZYNSKA TERESA       . 4. 141 S -  1-12:17:35  681.34   21.02 160.05       
  130 SZCZEŚNIAK TOMASZ       17- 2- 2 S -  1-12:21:55  680.18   20.99 161.29  147601
  131 WANAT WIESŁAW           . 3.---- S -  1-12:23:54  678.82   20.96 162.53       
  132 MASIARZ DOROTA          . 7. 134 S -  1-12:15:45  678.19   20.93 163.77       
  133 SZCZEŚNIAK TOMASZ       . 2.---- S -  1-12:22:34  678.14   20.90 165.01       
  133 MASIARZ DOROTA          . 8. 137 - -  1-12:15:46  678.14   20.90 165.01       
  135 SZELOCH PIOTR           . 5. 144 - -  1-12:23:53  678.03   20.84 167.49       
  136 MASIARZ MICHAL          . 9. 154 - -  1-12:15:51  677.88   20.81 168.73       
  137 MASIARZ DOROTA          . 9. 146 - -  1-12:15:54  677.72   20.78 169.98       
  138 MOLGA MICHAL            . 8. 140 - -  1-12:16:30  677.62   20.75 171.22       
  139 KOPYCKI PAWEL           . 9. 150 - -  1-12:18:09  677.31   20.71 172.46       
  140 MOLGA MICHAL            . 9. 151 - -  1-12:16:37  677.25   20.68 173.70       
  141 GALCZYNSKA TERESA       . 5. 142 - -  1-12:19:06  676.58   20.65 174.94       
  142 GALCZYNSKA TERESA       . 6. 145 - -  1-12:19:08  676.47   20.62 176.18       
  143 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ        . 6. 148 S -  1-12:19:19  675.90   20.59 177.42       
  144 SZELOCH PIOTR           . 6.---- - -  1-12:24:36  675.80   20.56 178.66       
  145 GALCZYNSKA TERESA       . 7.---- - -  1-12:19:35  675.07   20.53 179.90       
  146 MASIARZ DOROTA          .10.---- - -  1-12:17:05  674.04   20.50 181.14       
  147 STOPA JERZY             . 9.---- - -  1-12:24:42  672.60   20.47 182.38       
  148 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ        . 7.---- - -  1-12:20:34  672.04   20.43 183.62       
  149 SZYMKIEWICZ PIOTR       . 5.---- S -  1-12:24:12  671.22   20.40 184.86       
  150 KOPYCKI PAWEL           .10.---- S -  1-12:20:30  670.05   20.37 186.10       
  151 MOLGA MICHAL            .10.---- - -  1-12:19:27  668.52   20.34 187.34       
  152 POWIDEŁ ANDRZEJ         . 2.---- S -  1-12:28:26  662.89   20.31 188.59       
  153 LENIART MAT. i MARIOLA  .10.---- - -  1-12:31:03  661.45   20.28 189.83       
  154 MASIARZ MICHAL          .10.---- - -  1-12:21:19  661.20   20.25 191.07       
  155 DZIK K. I D.            . 6.---- - -  1-12:32:39  653.75   20.22 192.31       
  156 KONIECZNY DARIUSZ       . 7. 157 S -  1-12:31:41  652.39   20.19 193.55       
  157 KONIECZNY DARIUSZ       . 8.---- S -  1-12:31:43  652.30   20.16 194.79       
  158 RUSEK JAROSŁAW          . 4. 159 S -  1-12:32:48  652.25   20.12 196.03       
  158 RUSEK JAROSŁAW          . 5.---- - -  1-12:32:48  652.25   20.12 196.03       
  160 SZYMKIEWICZ SŁAWOMIR    . 3. 161 S -  1-12:31:40  651.33   20.06 198.51       
  161 SZYMKIEWICZ SŁAWOMIR    . 4.---- S -  1-12:31:44  651.14   20.03 199.75        
  162 HERKA ANDRZEJ           . 4.---- S -  1-12:31:50  650.66   20.00 200.99       
--------------K O N I C    K O N K U R S U--------------------
  163 ZELAŚKIEWICZ KAZIMIERZ  . 2.---- S -  1-12:34:16  650.42                      
  164 KOPYCKI PAWEL           .11.---- - -  1-12:27:18  649.89                      
  165 ROGOZIŃSKI MATEUSZ      . 7.---- - -  1-12:27:38  649.51                      
  166 KONIECZNY DARIUSZ       . 9.---- S -  1-12:32:44  649.37                      
  167 ROGOZIŃSKI MATEUSZ      . 8.---- S -  1-12:27:47  649.08                      
  168 KOPYCKI PAWEL           .12.---- S -  1-12:27:54  648.17                      
  169 KOPYCKI PAWEL           .13.---- - -  1-12:27:56  648.08                      
  170 HEBDA ADAM              . 4.---- S -  1-12:33:54  647.79                      
  171 KOPYCKI PAWEL           .14.---- - -  1-12:28:08  647.51                      
  172 MOSIOŁEK WIESŁAW        .11.---- S -  1-12:35:15  645.42                       
  173 SKOREK T. KRZYSIEK P.   . 3.---- S -  1-12:36:13  645.14                      
  174 MOSIOŁEK WIESŁAW        .12.---- - -  1-12:35:46  643.96                      
  175 KOPYCKI PAWEL           .15.---- S -  1-12:29:26  643.82                       
  176 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ        . 8.---- S -  1-12:30:10  643.77                      
  177 STOPA JERZY             .10.---- - -  1-12:34:35  643.49                      
  178 KONIECZNY DARIUSZ       .10.---- S -  1-12:35:03  642.79                       
  179 GALCZYNSKA TERESA       . 8.---- - -  1-12:30:45  642.13                      
  180 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ        . 9.---- - -  1-12:30:58  641.52                      

                                     - 5 -
   +---+----------------------+--------------+--------------------------+
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    | KONKURSY "S" |         PUNKTACJA        |
   |   |       HODOWCY        +----+----+----+--------+--------+--------+
   |   |                      |L.06|Pop.|RAZ.| Lot 06 |Poprzed.|  RAZEM |
   +---+----------------------+----+----+----+--------+--------+--------+
      1 LENIART MAT. i MARIOLA   7   35   42    165.55   639.39   804.94
      2 KOPYCKI PAWEL            7   35   42    163.97   636.72   800.69
      3 KONIECZNY DARIUSZ        7   35   42    157.14   643.08   800.22
      4 STOPA JERZY              7   35   42    165.00   624.98   789.98
      5 ROGOZIŃSKI MATEUSZ       6   35   41    141.48   640.63   782.11
      6 DZIK K. I D.             6   35   41    137.48   620.46   757.94
      7 SZYMKIEWICZ PIOTR        5   35   40    115.09   620.82   735.91
      8 MASIARZ MICHAL           7   31   38    164.22   567.57   731.79
      9 MOSIOŁEK WIESŁAW         7   33   40    163.28   562.03   725.31
     10 MASIARZ DOROTA           7   31   38    157.49   566.09   723.58
     11 SZELOCH PIOTR            6   34   40    128.58   590.00   718.58
     12 MOLGA MICHAL             7   22   29    162.50   512.73   675.23
     13 GAŁCZYŃSKI RAFAŁ         7   29   36    159.46   497.89   657.35
     14 GALCZYNSKA TERESA        7   25   32    153.04   500.74   653.78
     15 HERKA ARKADIUSZ              35   35             619.84   619.84
     16 WŁODARCZYK JACEK         3   32   35     69.81   536.57   606.38
     17 MATYSZCZAK MARCIN MIRO   6   29   35    137.73   466.52   604.25
     18 STEFAŃSKI MICHAŁ         4   25   29     93.39   487.49   580.88
     19 RUSEK JAROSŁAW           5   29   34    111.21   464.10   575.31
     20 GOŁDA MARIUSZ            1   33   34     21.58   544.89   566.47
     21 ROGOZIŃSKI JAROSŁAW      2   30   32     46.06   501.52   547.58
     22 HERKA ANDRZEJ            4   25   29     85.28   450.25   535.53
     23 PODSIADŁY KONRAD         1   31   32     21.27   502.04   523.31
     24 SKOREK T. KRZYSIEK P.    2   30   32     47.15   464.35   511.50
     25 HEBDA ADAM               3   28   31     66.90   437.65   504.55
     26 RYCERSKI PIOTR               31   31             495.36   495.36
     27 SZCZEŚNIAK TOMASZ        2   25   27     41.89   417.86   459.75
     28 POWIDEŁ ANDRZEJ          2   21   23     42.48   359.24   401.72
     29 WESOŁOWSKI ANDRZEJ       1   23   24     23.42   365.51   388.93
     30 TOMCZYK DAMIAN               25   25             344.90   344.90
     31 TARKA DAMIAN             3   18   21     67.34   246.33   313.67
     32 ZELAŚKIEWICZ KAZIMIERZ   1   17   18     21.34   288.64   309.98
     33 GWAREK BOGDAN                23   23             304.35   304.35
     34 BĘBENEK ROBERT           1   12   13     21.18   269.30   290.48
     35 SZYMKIEWICZ SŁAWOMIR     4   17   21     85.71   203.93   289.64
     36 SOLECKI MARIUSZ              23   23             284.22   284.22
     37 WĄS WOJCIECH                 20   20             280.29   280.29
     38 WANAT WIESŁAW            3   10   13     66.02   205.36   271.38
     39 PYTOŃ MARCIN                 11   11             217.57   217.57
     40 SOBIERAJ MICHAŁ              15   15             205.09   205.09
     41 NIEWĘGŁOWSKI CZESŁAW         14   14             195.14   195.14
     42 WOZNIAK BOGDAN               11   11             163.87   163.87
     43 KAMINSKI RADOSLAW             9    9             152.14   152.14
     44 MROZOWSKI JERZY               7    7              64.37    64.37
     45 ROKITA ANDRZEJ                6    6              61.85    61.85
     46 MIKULSKI TADEUSZ              2    2              30.30    30.30
     47 SZCZESNIAK JAROSLAW           1    1               8.15     8.15

                                     - 6 -
   +----+----------------------+---------------+--+----+--------+--------+
   | Lp.|NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY|OBRĄCZKA RODOWA|Pł|KONK| PUNKTY | KONK-KM|
   +----+----------------------+---------------+--+----+--------+--------+
       1 LENIART MAT. i MARIOLA PL-0183-17-XXXX  -   6    111.90   832.91
       2 ROGOZIŃSKI MATEUSZ     PL-0183-17-XXXX  -   5    104.54   722.50
       3 ROGOZIŃSKI MATEUSZ     PL-0183-17-XXXX  -   5    104.16   722.50
       4 KOPYCKI PAWEL          PL0183-17-XXXXX  -   5    100.66   721.27
       5 MATYSZCZAK MARCIN MIRO PL-0183-17-XXXX  -   5     91.06   683.66
       6 TOMCZYK DAMIAN         PL-0183-17-XXXX  -   5     89.50   674.07
       7 LENIART MAT. i MARIOLA PL-0183-17-XXXX  -   5     87.13   683.05
       8 KOPYCKI PAWEL          PL0183-17-XXXXX  -   5     86.61   663.60
       9 RUSEK JAROSŁAW         PL-0183-17-XXXX  -   5     84.08   626.30
      10 GALCZYNSKA TERESA      PL-0183-17-XXXX  -   4     93.98   646.69